#46
skolioza pisze:miły rowerek, nie powiem!
faktycznie fajnie byłoby ujednolicić pewne rzeczy, ale na wszystko pewnie przyjdzie czas - chociaż jak slyszę o sztycy KCNC to zaczynam mieć wątpliwości
+ 1
pamiętam za co dostałem zjębe w Profleksie.
Lodzermensch

#48
mekp pisze:Moim zdaniem ta korba tu troche slabo wyglada...
a czy ja wiem, dobrej klasy, a tarcza nawiazuje do drobnych akcentiow w tym kolorze, tylko zadnych kcnc! ,

#50
Zaszły drobne zmiany w zasadzie kosmetyczne. Wyrzuciłem czarne rurki i dałem srebrne - sztyca Ritchey i mostek Specialized 120 mm. Przez mostek prowadzenie poprawiło się znacznie :) już nie leże na rowerze. Do tego czarne stery i zacisk. No i korba LX M569 - jeszcze tylko bym musiał ją przepolerować.

Jak dla mnie wygląda znacznie lepiej ale niestety przybyło 75 g. A... i nowe nalepy dałem, takie pro...

Obrazek
allegro
rowerki

#59
Fajny jest ten rowerek. RD Ci zazdroszczę :-) Zawsze chciałem mieć taką z krótkim wózkiem.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#60
RD mam od aizbyM, dzięki. W zasadzie można by skompletować wózek z jakiejś szosowej?

Nos siodła jest idealnie poziomo więc pewnie kwestia zdjęcia, wideł i mostek też ok. Z resztą różnicy tych 2 czy 3 cm pewnie bym nie odczuł. Miałem już trochę wyższy widelec i dolną miskę sterów i prowadził się tak samo. No ale jakby się znalazł taki 42 cm i ok. 800 g to czemu nie :-D
allegro
rowerki

#69
Wszystko złożone do kupy, przy okazji mostek wypolerowałem. Dałem też nową kasetę i łańcuch (hg51 i hg91). A jakie było moje wk...wienie jak się okazało, że łańuch na dużym blacie przeskakuje, na średnim z resztą też czasami, trochę podszlifuję i może będzie ok.

EDIT: winna była spinka :oops: ciasno siedziała na sworzniach

Obrazek

ALBUM
allegro
rowerki

#72
Bardzo mi się podoba ten rower, kolor moim zdaniem co najmniej fajny, w połączeniu z polerką tu i tam robi robotę :-) Szkoda przemalowywać :!:
Wydaje mi się, że widziałem go kiedyś pod Galerią Malta.

#74
kuba84 pisze:No już 2 lata na nim jeżdżę i trochę mi ten czerwony obrzydł :) W mieście nigdy go nie zostawiam, chyba że przejeżdzałem obok?
A to jaki jest plan na nowe malowanie?
Sprzęt stał przypięty na stojakach pod głównym wejściem od strony Baraniaka, było to już jakiś czas temu, ale kojarzyłem go z forumowej galerii i wydawało mi się, że to może być ta sztuka.
Może jednak jakieś podobne dwa kółka, mniejsza z tym, grunt, że fajna maszyna ;-)