#16
Wczoraj doszla "nowa" czesc do roweru, jako ze pedaly ktore sa zamontowane nie wygladaja, ale i nie dzialaja najlepiej, od jakiegos czasu szukalem czegos fajnego. Jako ze kiedys na takich jezdzilem, oddalem je razem z rowerem bratu ktory jezdzi po dzis dzien na nich, kupilem sobie na jednym z portali aukcyjnych pedaly Odysseya. Wymagaja dopieszczenia, mala rzecz a cieszy :mrgreen:
http://img11.imageshack.us/img11/5093/p1000299a.jpg

#18
Dzis kolega namowil mnie zebysmy podjechali na gielde, szwedalismy sie bez celu pol godziny, w sumie nie wiem jak to sie stalo stanelismy przed koszem z jakimis pierdolami a tam lezy damper, jakis skatowany, wylany, brudny x-fusion, ALE...... ma sprezyne na oko pasujaca do mojego Cannona :!:
Oczywiscie sprzedawca dysponowal jedynie miarka 5M :-/ . Jakos pomierzylem, oczywiscie za latwo byloby gdyby sprezyna wylazla, bo do tego imbus 2,5 potrzebny. Na ile sie dalo to zmierzylem i stwierdzilem biore, cena biedronkowa 25zl za calosc :mrgreen: Powrot na baze montaz i znowu mala rzecz a cieszy. Sprezyna jest idealna :mrgreen: Test 30km POMa przeszla wzorowo :mrgreen:
fotka zrobiona... pralka?
http://imageshack.us/a/img109/3048/image362r.jpg

#34
skolioza pisze:słabe zdjęcie, słabo widać detale
Ale czerwony jest, to pewnie szybki będzie ;-)
Dokladnie pomaranczowy, Super V 600 :mrgreen: cena mega biedronkowa :mrgreen:
Duzo do zrobienia przy nim, i napewno zaloze osobny temat.

#35
Maly apdejt, szukalem, szukalem, az znalazlem, mimo ze nie jest dokladnie ten model, bo znalezienie go graniczy z cudem, wszak moglbym zabrac zone, ale rownaloby sie to z wieczna banicja, kupilem na allegro. Sztyca kalloya :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Załączniki
sztyca.JPG
sztyca1.JPG

#40
Hej, mógłbyś zdradzić co to jest "mega biedronkowa cena" czy to zbyt intymne pytanie?. A tak nawiasem mówiąc to kolor bardzo fajny i dodaje uroku tej ramie. Z lampą pralki wygląda na jasny pomarańcz ale w dzień kolor nie jest już tak jednoznaczny i jak dla mnie blisko mu do czerwonego...

#41
Kiedyś miałem taką ramę Super V 1000 w kolorze niebieska perła + carbonowy wahacz.
Coś pięknego :-D
Ta twoja nie jest już taka ładna bo ma przeprojektowany tył ale co za tym idzie lepiej pracuje jak sądzę.
W sumie po za tą ramą nie ma w twoim rowerze żadnych fajnych części ... warto by było zamontować jakiś lepszy zestaw bo chyba stan lakieru jest OK :?:
Jak jest obecnie z serwisem Fatty ?
Wtedy gdy ja miałem swojego to się go pozbyłem bo nie było gdzie przeprowadzić serwisu w tym zacofanym kraju :-|

#42
starlees pisze:Hej, mógłbyś zdradzić co to jest "mega biedronkowa cena" czy to zbyt intymne pytanie?
Ponizej 1000zl/szt
starlees pisze:Z lampą pralki wygląda na jasny pomarańcz ale w dzień kolor nie jest już tak jednoznaczny i jak dla mnie blisko mu do czerwonego...
To z lampa to praktycznie rzeczywisty kolor, a robione aparatem, tylko pomniejszone w pencie, bo za duze bylo :mrgreen:
hit00r pisze:Kiedyś miałem taką ramę Super V 1000 w kolorze niebieska perła + carbonowy wahacz.
Coś pięknego :-D
:shock: :shock: :shock:
hit00r pisze: Ta twoja nie jest już taka ładna bo ma przeprojektowany tył ale co za tym idzie lepiej pracuje jak sądzę.
:shock:
hit00r pisze: W sumie po za tą ramą nie ma w twoim rowerze żadnych fajnych części ... warto by było zamontować jakiś lepszy zestaw bo chyba stan lakieru jest OK :?:
:shock:
hit00r pisze:Jak jest obecnie z serwisem Fatty ?
Nie wiem, sam robie.