#63
cardamon pisze::shock: SZACUN 8-)
TWARDZIEL :shock: :shock:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#64
Rewelacja ! Cieszę się, że w tym roku mogłem chociaż wesprzeć w jakiś sposób realizację wypadu rocznicowego. Mocno zmotywowany Twoją trasą i poczynaniami, na przyszły rok przygotowuję się na najgorsze warunki, a najwyżej będzie tylko łatwiej, gratuluję żelaznej wytrwałości i formy :-)

#65
Ten przejazd w Kurowie od paru lat już jest w takiej formie - wszyscy tamtędy jeżdżą. Pytałem znajomego, mówił że policja nigdy się tam nie czepiała. A sam przejazd jest zrobiony przez wójta Gródka nad Dunajcem, który wziął koparkę i zasypał ponoć osuwisko, bo GDDKiA miała jakiś duży problem żeby to zrobić - w związku z czym droga jest nielegalna, ale przejezdna :-)

Trasa ładna, a uwzględniając warunki pogodowe zwłaszcza temperaturę to trasa godna podziwu ;-)

#67
Właśnie się wczytałem i zobaczyłem fotki. Gratulacje! Nigdy w życiu nie byłem w tych rejonach ale potwierdza się słynne hasło "cudze chwalicie, swojego nie znacie". Polska jest piękna! Zawsze człowiek się zachwyca wszystkim poza granicami a u Nas jest tyle do zwiedzania... :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#70
Zgadzam się w stu procentach. Ja co prawda na takim normalnym urlopie nie byłem już parę dobrych lat przez to że prowadzę własną działalność ale na pewno jak uda mi się znaleźć czas to przeznaczę go w 1-szej kolejności na zwiedzanie Naszego kraju.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron