#24
Soro pisze:Marcin, a masz już jakieś wstępne projekty co do miejsca/okolicy wyjazdu?
proponuje okolice Łasku , suuuuper tereny , góry jakich mało soczyste podjazdy karkołomne zjazdy ,
myślę że bardzo atrakcyjne tereny do jazdy rowerkiem
;-)

#25
nie rozumiem po raz kolejny tematu ani idei.

Temat w dziale zlotowo - nie widze ządnego zlotu, no 2-4 osoby to nie zlot chyba że .... sie skloonują

to nie zlot tylko wycieczka .

po drugie rocznice to chyba wartałoby odwalić w jakiejś knajpie, u kogoś w chacie, jakieś piwko, szampan , sporo ludzi by sie na to zabrało a nie tyranie rowerm w blocie w marcu z namiotami ??? no weż , kogo to rajcuje

po trzecie to samo co po drugie, postuluje jesli już to spotkanie na dupie ewentualnie nogach normalne , po ludzku , pojeść , popić , nawalić sie , każdy przyniesie ulubione szpejo, jakiesfilmiki można puscic , takie spotkanki bez rowerów w końcu.

Ty masz moze wolne i se na pare dni jedziesz , robicie fotki jak było zajebisćie itd , a może jednak coś dla ludu , a nie tylko dla siebie ?? kto ma uczcić rocznice ? 2-3 osoby ?

tak sobie myśle , ale pewnie jak zwykle myśle nie tak ale ....
www.velotech.pl

#30
Piotr pisze:nie rozumiem po raz kolejny tematu ani idei.

Temat w dziale zlotowo - nie widze ządnego zlotu, no 2-4 osoby to nie zlot chyba że .... sie skloonują

to nie zlot tylko wycieczka .

po drugie rocznice to chyba wartałoby odwalić w jakiejś knajpie, u kogoś w chacie, jakieś piwko, szampan , sporo ludzi by sie na to zabrało a nie tyranie rowerm w blocie w marcu z namiotami ??? no weż , kogo to rajcuje

po trzecie to samo co po drugie, postuluje jesli już to spotkanie na dupie ewentualnie nogach normalne , po ludzku , pojeść , popić , nawalić sie , każdy przyniesie ulubione szpejo, jakiesfilmiki można puscic , takie spotkanki bez rowerów w końcu.

Ty masz moze wolne i se na pare dni jedziesz , robicie fotki jak było zajebisćie itd , a może jednak coś dla ludu , a nie tylko dla siebie ?? kto ma uczcić rocznice ? 2-3 osoby ?

tak sobie myśle , ale pewnie jak zwykle myśle nie tak ale ....


Byłem na III rocznicy i bardzo mile wspominam, nikt nikomu nie broni zarezerwować sobie na ten czas urlopu czy wolnego i pojechać z nami. Nie uważam pomysłu na aktywne spędzenie weekendu pod szyldem rocznicy powstania forum (retro)rowerowego, na rowerach, nie wiem czemu, ale wydaje mi się to naturalne... Chcesz to jedź z nami i pod wieczór jak kończymy jazdę kup sobie piwko, szampana czy co tam lubisz i ciesz się rocznicą ;-)

#32
haha to się właśnie nazywa uprzedzenie :-D jak bardzo piździło widać na zdjęciach - słonko świeci, my w cienkich bluzach... ale lepiej ponarzekać nie?

To jak Piotrze - pytam wprost - zorganizujesz jakieś rocznicowe spotkanie wg Twojego pomysłu, czy będziesz czekał aż ktoś zrobi to za Ciebie (a jak nie zrobi będziesz miał kolejny powód do narzekań? :mrgreen: )
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#33
a czemu ja ?? gdzie ?? w lesie, na kopcu , na Turbaczu , zrobiłbyś jakiegoś grila u siebie na wsi , poglądamy skoty, pojeździmy na nich , niech sie rowerki poruszają troche .

Jest tu że tak powiem wpizdu ludzi i nikogo to chyba nie interesuje , jak widać .
www.velotech.pl

#34
czemu Ty? w końcu to Twój pomysł więc logicznym jest że jeśli się coś proponuje to i z automatu podejmie się organizacji tegoż- chyba że szukasz jelenia od roboty :mrgreen:

Tak czy owak - pewnikiem jest że będę się starał aby wypalił rokroczny plan drzydniówki z sakwami Jeśli do tego zorganizowane będzie jakieś spotkanie - to tylko będę się cieszył z inicjatywy
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#35
skolioza pisze:czemu Ty? w końcu to Twój pomysł więc logicznym jest że jeśli się coś proponuje to i z automatu podejmie się organizacji tegoż- chyba że szukasz jelenia od roboty :mrgreen:

Tak czy owak - pewnikiem jest że będę się starał aby wypalił rokroczny plan drzydniówki z sakwami Jeśli do tego zorganizowane będzie jakieś spotkanie - to tylko będę się cieszył z inicjatywy
nie szukam jelenia, tylko Ty se spędzasz miło czas , przeczytaj moje zapytanie , a nie wcziskaj mi czegoś innego i nie odrwacaj mi tu kota ogonem .


a z resztą jak zwykle pytanie na pytanie i tak w kólko, uważam koniec OT , jak zwykle... miłej jazdy, fotki wklejaj będą lizać .
www.velotech.pl

#38
jacob pisze:Hmm a ja raczej nie będę mógł sobie pozwolić na tyle dni urlopu aleee jeśli na koniec zorganizujecie jakąś imprezkę to bym wpadł.
na impezkę raczej nie licz - chyba że przekonasz Piotra żeby zamiast szukać fizycznego sam zadziałał wedle swojego pomysły My jak wrócimy z wypadu raczej to raczej będziemy myślećo ciepłej kąpieli i wygodnym wyrku niż o organizacji kolejnych obchodów :-)

No i 1 dzień urlopu poza sezonem to nie aż "tyle" - ale wiadomo, w robocie różne panują układy a trzeba pracę szanować
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#39
Cóż mogę powiedzieć - na pewno nie pojadę! W ten oto sposób zwiększyłem swoją szansę na wyjazd o jakieś 100% - nie będe pisał, że się postaram itd - po prostu zobaczę jak wyjdzie; wola i chęć jest wielka :)