#16
no więc, nie jest to do końca zgodne z tematem wątku ale nie znajduję lepszego miejsca.

Przepraszam tych, który w ostatnim konkursie na rower roku oddali głos na moje Cilo sądząc, że zgodnie z własną (lekkomyślną!) obietnicą zrobię z niego coś wybitnego. Niestety tak się nie stanie. Rama zostanie sprzedana.
Ostatnio zmieniony 2015-05-07, 15:04 przez jacob, łącznie zmieniany 1 raz.

#17
Dzięki
- Skoliozie za retro części (zanim na dobre tu zagościłem na alledrogo się spotaliśmy)
A Fockerowi - za konkretne odpowiedzi i podpowiedzi względem resorków
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#19
Ja chciałbym bardzo podziękować Tommy'emu za super oprowadzenie po okolicach Książa i Wałbrzycha, pokazanie fajnych okolic Sudetów Wałbrzyskich i bardzo miło spędzony czas w długi weekend :) Wielkie dzięki.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#20
Cała przyjemność po mojej stronie - jesteście zawsze mile widziani! Następnym razem piszcie wcześniej to zarezerwuję więcej czasu:)
tommyride.bloog.pl

#22
Wielkie podziękowania dla Skeeva za dwie sugestie:
- propozycję trasy w Puszczy Bukowej pod Szczecinem - gdzie jest po prostu ślicznie i każdemu polecałbym, żeby się tam wybrać;
- propozycję odwiedzenia Nowego Warpna - jednego z najbardziej klimatycznych i urokliwych miasteczek jakie widziałem w ostatnim czasie.
Dzięki wielkie i do zobaczenia następnym razem :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#23
Cieszę się że się podobało. Do następnego i mam nadzieję dłuższego razu! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#30
duże podziękowania dla naszego forumowego hit00r II :-)
przeprowadziliśmy kilka rozmów telefonicznych na temat kupowanych przedmiotów nawet po 40 minut :shock:
paczki dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami zwłaszcza tych pięknych kół
przesyłki również szybko docierały
myślę że jeszcze coś sfinalizujemy ;-) ;-)

a jeszcze podziękowania dla fockera za pomoc w ustaleniu ilości oleju w tłumiku PURE i sposobie odpowietrzania bo tłumacz google za cholerę nie chciał mi pomóc :lol:

#32
Specjalne podziękowania dla hit00ra za oprowadzenie po okolicach Jeleniej Góry - za zwalone drzewa, piękne zapory, wspinaczkę na zamek Chojnik i kąpiel w wodospadzie przy lodowatej wodzie. Super wyjazd.
Zdjęcia już niedługo :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: SPECIAL THANX TO....

#36
To ja chcę bardzo podziękować koledze czajnikmtb za to że dał mi zestaw kantów pod projekt viewtopic.php?f=32&t=7672&start=30

Choć nic tam się nie dzieje niby to powiem że rama jest oszkiełkowana i tylne widły są rozgięte na 135. Wyngiel też już mam, i żywicę ;)

Dziękuję również Retromanowi za dostarczenie marzoka. Świetny gość i widać że rowery to jego pasja. W sumie to z chęcią bym mu się odwdzięczył jakoś za ten gest. No ale jest nieuchwytny chyba...

Dziękuję Sztopimu za to że mi sprzedał grupę Deore w stanie praktycznie mint za bardzo uczciwą cenę. Do tego roweru viewtopic.php?f=29&t=7214&hilit=mbk W sumie to mam wszystko do niego, tylko kwestia poskładania.

No i dziękuję skoliozie za nalepki retromyb ;)

Oraz dziękuję Cezaremy za poradnik jak rozebrać manetki LX-a ;) I generalnie za jego wpisy na temat malowania ram :)
cron