SPECIAL THANX TO....

#1
Uważam, że czasem "dziękuję" wypowiedziane w rozmowie bezpośredniej, telefonicznej, czy pisanej pozostawia u osoby wdzięcznej pewien niedosyt I po to właśnie jest ten temat
Doceńmy tu w szczególności pomoc, bezinteresowność drugiej, często nieznanej osoby!

Zacznę, bo mam powody - pozwólcie że w kolejności alfabetycznej

Aldku (aldek) - za pomoc w dążeniu do odrestaurowania "dziewięć jedynki" (Ty wiesz o co chodzi, i to Tobie pozostawiam ew odsłonięcie kulis jeśli będziesz chciał)

Czarku (Cezary Czapski ) - bynajmniej nie z powodów finansowych, nie odbierz tego tak Pomogłeś mi w zdobyciu czegoś czego szukałem już jakiś czas (niektórzy nasi forumowi koledzy zajmujący się składaniem rowerów i handlem częściami dostali PW z prośbą o zorientowanie się w temacie, ale to Ty postawiłeś kropkę na "i")

Zacny Jarosławie (Górski Jarosław) - za wsparcie w kreowaniu RetroMTB.pl Dzięki Twojej inicjatywie wszyscy odwiedzający stronę będą mogli pooglądać archiwalne katalogi i broszury, których nie miałem w swoich zbiorach (Jarosław przesłał mi całą pakę katalogów, a te których pozbywać się nie chce obiecał wypożyczyć do zeskanowania)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#2
skolioza pisze:Pomogłeś mi w zdobyciu czegoś czego szukałem już jakiś czas
teraz skojarzyłem: razem licytowaliśmy tego BikeTecha/Columbusa na DXie zanim jeszcze zarejestrowałem się na forum. Niech to będzie rekompensata za aukcję.

A zamiast podziękowań wystarczy stosowny grawer na FD :roll: ;-)
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >

#16
no więc, nie jest to do końca zgodne z tematem wątku ale nie znajduję lepszego miejsca.

Przepraszam tych, który w ostatnim konkursie na rower roku oddali głos na moje Cilo sądząc, że zgodnie z własną (lekkomyślną!) obietnicą zrobię z niego coś wybitnego. Niestety tak się nie stanie. Rama zostanie sprzedana.
Ostatnio zmieniony 2015-05-07, 15:04 przez jacob, łącznie zmieniany 1 raz.

#17
Dzięki
- Skoliozie za retro części (zanim na dobre tu zagościłem na alledrogo się spotaliśmy)
A Fockerowi - za konkretne odpowiedzi i podpowiedzi względem resorków
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#19
Ja chciałbym bardzo podziękować Tommy'emu za super oprowadzenie po okolicach Książa i Wałbrzycha, pokazanie fajnych okolic Sudetów Wałbrzyskich i bardzo miło spędzony czas w długi weekend :) Wielkie dzięki.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#20
Cała przyjemność po mojej stronie - jesteście zawsze mile widziani! Następnym razem piszcie wcześniej to zarezerwuję więcej czasu:)
tommyride.bloog.pl

#22
Wielkie podziękowania dla Skeeva za dwie sugestie:
- propozycję trasy w Puszczy Bukowej pod Szczecinem - gdzie jest po prostu ślicznie i każdemu polecałbym, żeby się tam wybrać;
- propozycję odwiedzenia Nowego Warpna - jednego z najbardziej klimatycznych i urokliwych miasteczek jakie widziałem w ostatnim czasie.
Dzięki wielkie i do zobaczenia następnym razem :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#23
Cieszę się że się podobało. Do następnego i mam nadzieję dłuższego razu! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#30
duże podziękowania dla naszego forumowego hit00r II :-)
przeprowadziliśmy kilka rozmów telefonicznych na temat kupowanych przedmiotów nawet po 40 minut :shock:
paczki dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami zwłaszcza tych pięknych kół
przesyłki również szybko docierały
myślę że jeszcze coś sfinalizujemy ;-) ;-)

a jeszcze podziękowania dla fockera za pomoc w ustaleniu ilości oleju w tłumiku PURE i sposobie odpowietrzania bo tłumacz google za cholerę nie chciał mi pomóc :lol: