Specialized Stumpjumper Comp 1998.

#1
Oto mój retro rowerek, udało mi się go nabyć na wiosnę i służy mi głownie do przejażdżek po lesie i jazdy po mieście. Starałem się aby części pasowały do siebie i myślę że to się udało. Jedynie siodełko i pedały są nowsze. Rama jest Handmade in USA, tylną przerzutkę wymieniłem z XT na XTR RD-M900, sztyca Kalloy "Push", koła na czarnych piastach Shimano LX Parallax, hamulce to Magurki HS33 Raceline, oponki Michelin Wildgripper X-Sport, a reszta jest oryginalna. Amorek Judy XC, korba Specialized Son of a strongarm, kierownica Ritchey Forcelite, Stery Ritchey Logic, FD Shimano XT.

Mama nadzieję, że podoba Wam się :)
Załączniki
_s0.zmniejszacz.pl_P1030165_zmniejszacz-pl_67201.jpg

#3
na bank beznadziejnie bo to specialized przeciez ;) ...wlasciwie nic bym w nim nie zmienil , moze poza sztyca, pod kolor do mostka i tez najlepiej ritchey, popularny rozmiar 30.9 wiec problemu nie bedzie z dostaniem

#7
Rower jest bardzo zwinny, prowadzi się pewnie i jest dość przewidywalny. Nie zmieniałem amorka więc i kąt główki ramy się nie zmienił. Geometria Speca bardzo mi odpowiada :)

#10
Fajny ten Spec. Korby masz po polerce?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#13
Zapodaj tego Speca w Picasie z różnych ujęć :-) Też chce żeby mi gały wypadły :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#22
Korba Sugino pewnie? Fajny sprzęt, ja bym na nim jakiś prostszy maraton pojechał chociaż na Mazowszu chyba wszystkie proste ;D
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#24
Nie pozostaje nic poza gratulacjami! :-)5
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900