#48
Działa, działa :) Nakradłem trochę zdjęć to se na fejsa wrzuce :D

Btw - coraz bardziej boli mnie fakt, że do niedzieli nie zostałem - biorać pod uwagę to, że na purpurze bije rekordy pokonanych zjazdów (jeśli o stromiznę chodzi), tak też jeden z pierwszych zjazdów o których pomyślałem to te właśnie pod zamkiem w Rudnie (na zdjęciach widać jak się nimi niektórzy puszczają)... cóż - jak tylko będzie okazja :)

#50
Myślę, że fotki od Fockera najlepiej obrazują powagę zjazdu linowego :-). Wpadłem na pewien pomysł... Rozmawiałem z naszym Ojcem Dyrektorem na temat relacji ze zlotu. Zwrócił mi uwagę na to, że stworzenie takiego już artykułu jest dla niego bardzo pracochłonne. Fakt... Ja jednak upierałem się, że tego typu relacja ma swój klimat - za wzór podaję relację z pierwszego zlotu, która tak na prawdę mnie skusiła na uczestnictwo w tym coraz większym wydarzeniu. Różne osoby wklejają tutaj swoje galerie ze zdjęciami, różne osoby zdają relacje z całej tyrolki. Myślę, że żeby zbytnio nie dokładać pracy Skoliozie dobrze by było wszystko uporządkować. Ostatnio też z trudem szukałem informacji na temat drugiego zlotu. Myślę, że można zrobić całkiem osobną kategorię w dziale "Jazda", a wewnątrz dać po pierwsze rozgałęzienie na kolejne edycje zlotów, a potem rozgałęzienie na relacje i galerie użytkowników. Wszystko byłoby w jednym miejscu, a i osoby zainteresowane retro mogłyby załapać klimat i się przyłączyć :-D. Bo jak widać pomysł zlotów cały czas jest i myślę, że nie upadnie prędko więc będą kolejne i kolejne edycje, a już idzie się pogubić w tym wszystkim :-).
Wyglądałoby to następująco... Wchodzimy w zlot nr 3 - tam wybieramy albo galerie, albo relacje. Tutaj pojawiają się nazwy użytkowników np. galeria Corrada, relacja Doda itd.
Co sądzicie?
Ja od razu oferuję pomoc w uporządkowaniu informacji z dwóch zlotów!

#57
Ojtam na Chochołowych mydła nie uświadczysz. Zresztą nie tylko tam - pod Krakowem sporo jest bardzo dobrych miejsc, ale niestety trzeba wiedzieć gdzie i na pewno nie są to najbardziej popularne dolinki - tam trzeba się liczyć niestety z tym :(

#58
Witam! Jeszcze nie miałem okazji się wypowiedzieć na temat zlotu. Muszę przyznać,że świetnie się bawiłem. :-> Znakomicie zorganizowana impreza. Za to należą się wielkie podziękowania dla Ojca Dyrektora i tym, którzy mu pomagali. Oddzielne podziękowania dla ekipy z tyrolki, która cały dzień smażyła się na słoneczku dla naszej przyjemności.Trasa sobotniego rajdu wymagająca dająca wiele satysfakcji z jej przejechania, ciężkie podjazdy, a zjazdy na slikach to prawdziwy koszmar :shock: przy nich tyrolka to mały pikuś.Pozdrowienia dla współlokatorów Radzieja, Doda, Yvesa, współtowarzysza niedoli Darka... właściwie pozdrawiam wszystkich, bo bardzo miło spędziłem z Wami czas!
P.S. Corrado, nigdy więcej wieczornych treningów prowadzonych przez Ciebie.

#59
5erni5 pisze:Witam! Jeszcze nie miałem okazji się wypowiedzieć na temat zlotu. Muszę przyznać,że świetnie się bawiłem. :-> Znakomicie zorganizowana impreza. Za to należą się wielkie podziękowania dla Ojca Dyrektora i tym, którzy mu pomagali. Oddzielne podziękowania dla ekipy z tyrolki, która cały dzień smażyła się na słoneczku dla naszej przyjemności.Trasa sobotniego rajdu wymagająca dająca wiele satysfakcji z jej przejechania, ciężkie podjazdy, a zjazdy na slikach to prawdziwy koszmar :shock: przy nich tyrolka to mały pikuś.Pozdrowienia dla współlokatorów Radzieja, Doda, Yvesa, współtowarzysza niedoli Darka... właściwie pozdrawiam wszystkich, bo bardzo miło spędziłem z Wami czas!
P.S. Corrado, nigdy więcej wieczornych treningów prowadzonych przez Ciebie.
Ha ha,Wojownik,witaj:)
Lodzermensch

#60
skolioza pisze:Dodo - można wdzielić dział zlotowy, ale w formie informacji przedzlotowych i pozlotowych (czyli przeniesienia obecnie istniejąych tematów bez mieszania w nich)
O! To by było fajne... Wpłynęłoby na przejrzystość - byłbym za! Z tym, że wydzielenie galerii poszczególnych użytkowników i ich relacji to będzie niespełnione marzenie :-)

#62
Jak tam foty z tyrolki Ojcze Dyrektorze?


PS. Chciałbym pochwalić za wydzielenie odpowiedniej grupy wszystkim tematom zlotowym - teraz wygląda to wszystko przejrzyściej - DZIĘKUJĘ!
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#65
a po co?

przed zlotem 2011 było eksprerymentalnie zamieszczone info na RB (min po solennych obietnicach jakie padły w odzewie na relację z I zlotu 2010)
I co? przyjechał ktoś? Nie... a mieli być choćby organizatorzy OWMTBC, (które z resztą już drugi rok z rzedu organizowane nie jest i pytanie czy jeszcze kiedykolwiek będzie...) Nawet specialnego odzewu tam nie było na informacje o zlocie

Zlot jest nasz (jak sama nazwa wskazuje jest to zlot RetroMTB.pl, czyli głównie ludzi związanych z naszym forum), kilku "prominentnych" działaczy RB ma tu konta więc zlotowego "newslettera" dostaje, jeszcze kilku innych otrzymuje info o wydarzeniach także przez fejsa
Jakby chcieli to by dotarli

A relacja oczywiście na RB sie pojawi - niech sobie znowu powzdychają i wpiszą imprezę w kalendarz na rok następny ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#71
Tanie noclegi sie zalatwi ;-) gor moze nie za duzo,ale fajnych tras miedzy rzekami,rzeczkami ,lasami, polami .......tylko przyjedzcie reszte sie zorganizuje
najgorsze terminy :oops: dla mnie najlepiej od konca czerwca :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#72
no i jeszce...nasza legendarna" RUNDKA"..wielu sie zdziwi ;-) a w okolicznych lasach scigal sie sam MISTRZ GALINSKI ;-)

w tym roku centrum za rok nad morze ;-) niech kazdy pokaze gdzie sie "wychowal"
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie