#2
w tym roku ktos bedzie tam w piatek po poludniu?
Trasa ciekawa:) szkoda ze zjazdu kobylanska nie ma (tam jakis hardkor jest na lewo od wlotu jak trasa ma isc?). Z Docentem juz rezerwujemy ostatni nr na starcie:) A i jeszcze jedno - nie bezie problemu z rozstawieniem retro przyczepy Niewiadow N126? Cieiawie sie zapowiada. Miejmy nadzeje ze pogoda dopisze:)
Wpadam z Kaczko i z kumplem (tym co przed pierwszym zlotem zaliczyl glebe na rynku. Tym razem Bouldera dosiadzie).

#6
aldek: sektory startowe będą czynne od 4 rano ;)

staszek: możliwe, ze młody z Agnieszką też będą - ale za wcześnie na to (znając życie będzie chory), więc na razie tylko pewniaki opowiadać wolę ;)

#8
+ dwie o łącznej dopuszczalnej masie całkowitej 125kg.
Uprzejmie doprasza się o nie wsadzanie konkurencyjnej łódzkiej ekipy na jakikolwiek rower nie przeznaczony do DH lub przynajmniej ostrego FR - nawet, jeśli będzie to tandem dla trzech osób :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#15
jak przytroczyć skrzynkę do roweru bez bagażnika?
Przyjadę. Muszę w końcu rozliczyć się ze wszystkich obiecanych piw ;-)

będę w namiocie spać, jedno wolne miejsce będzie jak coś.

#16
No masz, właśnie się zastanawiałem czy by się komuś do namiotu nie wcisnąć ;D Ale jeszcze nic nie deklaruję ;]
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#18
W ogóle sorry za spamowanie w tamtym temacie - zorientowałem się trochę za późno, ale posprzątałem jeszcze wczoraj ;)

Z tą krótkością trasy to w sumie żart taki - może wraz ze Staszkiem zrobimy sobie zawody, kto pierwszy padnie i na którym okrążeniu - w takiej sytuacji trasa krótka może być zbawienna :)

Btw: zazwyczaj śpicie w chacie czy w namiotach..?

#19
haha xc na trasie 45 km? Nie wiem jak zrobię koks do tego czasu... Pewnie mnie zdublujesz na 10-tym :mrgreen:
Co do spania to od pogody trochę zależy, ale raczej namiot albo przyczepa.
Warto zabrać oświetlenie, bo może spontan jakiś nocny wyjdzie :)

#20
docent.net pisze:W ogóle sorry za spamowanie w tamtym temacie - zorientowałem się trochę za późno, ale posprzątałem jeszcze wczoraj ;)
chciałem przenieść Twój post tu i go skomentować jak to zrobuiłem - ale nie zdążyłem

Co do noclegu - jak kto woli
Grupa Łódzka i Łódzko-Pajęczańska ma rezerwację w chacie z tego co wiem, ja celuję w namiot jeśli chcecie spać w chacie to polecam zrobić wcześniejszą rezerwację - miejsc neikoniecznie będzie pod dostatkiem, poza tym na hasło zlot rowerowi będziecie kwaterowani razem a nie z przypadkowymi ludźmi

Stachu - nocka jest w planach, poczytaj dokładnie ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#21
Sry, nie zwróciłem uwagi, dawno info czytałem i zdążyłem zapomnieć. Jeśli będę w stanie (mówię tu o wycieńczeniu jazdą oczywiście) to raczej śmignę :lol:

#24
staszek -wpadam z Kaczko i z kumplem
docent.net-ale za wczesnie na to
focker-nawet jesli bedzie to tandem(...)trzech osob
skolioza-slyszysz??!!
jakob-bede w namiocie(...)jedno wolne miejsce bedzie jak cos
elziomalo- no masz,wlasnie sie zastanawialem czy by sie komus do namiotu nie wcisnac
skolioza- w razie niedosytu zawsze mozecie (...) poleciec drugie kolko
docent.net-zrobimy sobie zawody,kto pierwszy padnie(...)zazwyczj spicie w chacie czy w namiotach
skolioza-jak kto woli,ja celuje w namiot stachu nocka jest w planach
staszek-jesli bede w stanie to raczej smigne
skolioza - o tak to (...) oczywiste

cholera co wy tam robicie ????????????
zlot retro MTB czy sodoma i gomora ????
ja sie w kazdym razie na to nie pisze :lol: :lol: :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#25
marcin74 pisze:staszek -wpadam z Kaczko i z kumplem
docent.net-ale za wczesnie na to
focker-nawet jesli bedzie to tandem(...)trzech osob
skolioza-slyszysz??!!
jakob-bede w namiocie(...)jedno wolne miejsce bedzie jak cos
elziomalo- no masz,wlasnie sie zastanawialem czy by sie komus do namiotu nie wcisnac
skolioza- w razie niedosytu zawsze mozecie (...) poleciec drugie kolko
docent.net-zrobimy sobie zawody,kto pierwszy padnie(...)zazwyczj spicie w chacie czy w namiotach
skolioza-jak kto woli,ja celuje w namiot stachu nocka jest w planach
staszek-jesli bede w stanie to raczej smigne
skolioza - o tak to (...) oczywiste

cholera co wy tam robicie ????????????
zlot retro MTB czy sodoma i gomora ????
ja sie w kazdym razie na to nie pisze :lol: :lol: :lol:

dzikie węże, nie zrozumiesz jeśli nie pojedziesz! ;-)

pzdr.
Obrazek

Scott Superamerican 1994
Alpinestars Cro-Mega DX 1991[/b]
Alpinestars Al-Mega 1991

#29
Ok, jest duża szansa że się na zlocie pojawię, zabukowałem już sobie bilet lotniczy i owym czasie będę w Polsce więc może te dwa dni uda mi się wyszarpać na zlot. Została mi jedynie rezerwacja w Brandysówce. Ostatnim razem w Krakowie byłem mając lat 13 z wycieczką szkolną. Pytanie nr 1) czy ktoś z Wrocławia wybiera się na zlot i czym, pociągiem zawsze to byłoby raźniej a jak jakiś grat to i koszty paliwa by się elegancko rozłożyło. Pytanie nr2) jeśli będzie mi dane jednak jechać solo to jak z Krakowa do tej Brandysówki dotrzeć? 3) Czy przewidujecie jakieś utrudnienia w związku z Euro? (korki, strajki, blokady etc, na trasie Wrocław-Kraków.

#30
Radziej: jeśli będziesz potrzebował transportu w okolicach krk to się odezwij-ja pewnie autem będę smigal a jest dość pojemne ;)

Co do euro-w krk na szczęście się nie odbywa :)
cron