#47
Co do gratów wspinaczkowych - mogę wziąć ze 2-3 uprzęże, ze 2-3 liny 50-60m i kilka kompletów karabinków zakręcanych + ekspresów chyba z 15 znajdę - muszę pokukać bo chwilę już nie używałem i nie pamiętam na czym stanąłem. Dla fanów DDSów wezmę jeszcze komplet kości i tricamów ;)

Jednak nie wiem kiedy się dokładnie pojawię - postaram się w piątek po południu, ale jest szansa, że dopiero w sobotę.. w najgorzym przypadku podrzucę grty już w piątek na ręcę któregoś z Was a przyjadę dzień później.
Ostatnio zmieniony 2012-06-11, 19:06 przez docent.net, łącznie zmieniany 1 raz.

#50
Ja jeszcze się zastanawiam jak się zabiorę do Krakowa ze swoimi tobołkami :-). Jutro zdaję egzamin na prawko, więc w przyszłym roku moja zdolność przewożenia się polepszy... Niestety do piątku choćbym nawet zdał prawka nie wyrobią :-D
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#62
Jeszcze nie wiem kiedy dokladnie się zjawię ale jakoś w piątek wieczorem powinienem dobić. Wszystko zależy od naszej kolei. Aż się boję podróży przez Wrocław. A tak apropos, czy będzie jakaś możliwość obejrzenia meczyku w Sobotę?
Nie wiem jaki rower zabrać ale wybór chyba padnie na Zaskara.

#66
No ja myślę, że można zrobić wieczorną wyprawę do Krakowa, może będzie jakieś miejsce (knajpka) z "kinem" na zewnątrz - wtedy można by obejrzeć na powietrzu i wrócić na światłach do doliny...
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#69
Po browarze po nocy na rowerze po drogach publicznych... powodzenia :P Prędzej bym proponował namierzyć jakąś knajpkę gdzieś w pobliskich miejscowościach i wrócić spokojnie lasem :) Niestety ja okolicznych barów nie znaju, ale nei wierzę żeby coś nie było otworzone na tą okazję...

Plan projektor + laptop też wchodziłby w grę, ale w dolince internet nie bardzo jest na tyle mocny, aby przez komórkę streaming łapać z tv :/

Edit: aldek dobrze gada...

#70
aldek pisze:Tranzystor & Zimoch. Zapewniam - żadne hd nie da Wam tyle, co król spikerki na 220 khz
No w sumie, słuchowisko dobra rzecz.Szczególnie przy partii chińczyka.
Lodzermensch

#72
Hmmm... Słuchowisko to na prawdę dobry pomysł moim skromnym zdaniem... Dodatkowo to jest takie RETRO :-D
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I