#20
Chciałem uprzejmie poinformować, iż wszedłem w posiadanie HT :)

Na początek odchudziliśmy go z ElZiomallo zmieniając:
- kierownica - stalowa 400gr na ładne alu 140g
- chwyty - dziwne nowoczesne 140g na różowe oury 100g
- opony - ciężkie Ritcheye circa 650g szt. na Panaracery 590g

Jazda testowa i zdjęcia dopiero w święta. Na razie szukuje do dla szanownej Pani Matki :)
Jest SzmoC. Szukam jeszcze różowych zacisków do koł i nowych klocków do kantów i rower jak marzenie....
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#21
Witam
Przerabiałem dzisiaj kupioną na allegro ramę z widelcem yeavy toola ht comp na "śniegołaza" (może śnieg kiedyś spadnie), dokładnie zrobiłem singla z przerzutką szosową light action zamiast napinacza + częsci "garażowe". Przy okazji zdemontowałem aluminiowe rurki, które kiedyś były pancerzami tylnych odcinków linek przerzutek i hamulca. Kiedyś w środku tych rurek musiały być jakieś uszczelnienia, ale już ich tam nie ma. Jeżeli ktoś chce spróbować coś z tym zrobić, to dajcie znać, oddam za darmo (Wrocław). Rurki są aluminiowe, więc trwale wygięte, dlatego nie da się ich zamontować do każdej ramy. Przyznam, że pierwszy raz spotykam się z takim rozwiązaniem i nawet nie wiem, czy to patetnt jakiejś firmy czy pomysł wcześniejszego użytkowanika.
cron