Ognisty Mietek

#1
Jakiś czas temu (ale tej zimy) w moję rączki wpadł taki oto Gietek Mietek - Backwoods 96
kolorystyka i malowanie bardzo mi sie spodobały, ramka okazała się mieć w dodatku fajne geo :-) (nie miełem gietka wcześniej)

tak wyglądał na jeździe testowej
Obrazek


W oryginale był osprzęt alivio/stx - uważam że ta rama warta jest czegoś więcej, a stylistycznie i kolorystycznie fajnie komponuje się w niej czarny LX Rowerek przeszedł więc pewne zmiany:
Obrazek


Ostatnio jest to w zasadzie najczęściej używana przeze mnie maszynka ;-)
Tu kilka fotek więcej https://picasaweb.google.com/1021978808 ... npr-pcuVdA#
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#2
Piekło zamarzło
:-D
Na dokładnie takiego samego natknąłem się latem na bazarze w Łowiczu.
Ciekawe, czy to ten sam. Idę sobie, tu cebula, tam buraki, i jak zwykle na takim bazarku jest stoisko z rowerami dla "wiejskiej" klienteli, rzucam okiem na te uniwersale i fulle na kołach od sieczkarni, i oczy przecieram. GT! Nie kupiłem, bo mi alu nie podchodzi, no a poza tym jestem na gt-odwyku.
Ale te płomienie w 96 roku były super.

Spróbuj stalowych.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#3
No proszę, GT. Alu są spoko tyle że łupie w krzyżu po nich. Nie do zniesienia powyżej 3 godzin jazdy dla mnie. GT generalnie fajnie jeżdżą. Zaskara to nawet mógłbym umieścić na pierwszym miejscu pod względem jazdy w moim rankingu gdyby nie ta piekielnie sztywna rama.
Ostatnio zmieniony 2013-02-10, 22:48 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.

#13
skolioza pisze:Ostatnio jest to w zasadzie najczęściej używana przeze mnie maszynka
koniec swiata :shock: :shock:
co na to SCOTT´y ???
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#14
stoją i się cieszą że nikt im laczków na śnieg nie każe wystawiać :lol:

a poważnie to ja trochę leń jestem z jednej strony, a z drugiej lubię poznawać nowe
No bo gietek przyjechał akurat w czasie gdy w Boulderze - "tyranie" złepałem gumę. Zabrałem gietka na jazdę testową i tak juz zostało (tzn gumy nie załatałem bo mi gietek przypasował) Ale na wiosnę wroci Endorfina - niech się tylko pogoda zrobi żeby nie zarzynać napędu
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#15
To czekamy kiedy mości Skolioza dosiądzie Cannonka jakiegoś albo Kleina. Tu dopiero po krzyżu łupie :D
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress
cron