#31
A ja tylko od siebie dodam, że rower jest jak ninja... bezdźwiękowy, a zamiast jechać to sunie ;)

PS. Zdjęcia pomimo że fotoszopowane, oddają rzeczywisty kolor komponentów... nie wiem co sobie ubzduraliście ;)
'92 Alpinestars Al-Mega
'97 Breezer Storm

#34
Watson z pewnością jutro przed południem wrzuci wszystkie dotychczasowe :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#36
Co to za obijanie? gdzie foty przedpołudniowe wczorajsze...? Wieczorne ju widzieliśmy.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#37
nieśmiało dopraszam się o jakieś foty, na których będzie widać piękne detale bicykla. Te wieczorne są urocze, jednakże ciężko jest docenić niewątpliwe piękno tegoż.

To pisałem ja Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy.
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#39
Obrazek


No i jak u Yvesa i u mnie już tłumaczyłem, strajk fotoszopa powoduje, ze zdjęcia się opóźniają... :-/
No ale do rzeczy - powyższy rower to przystanek do punktu docelowego. Do wymiany w najbliższym czasie idą obie przerzutki( na Deore LX), sztyca (na lżejszą), koła (Deore LX) i w przyszłości nieokreślonej siedzenie na odrobinę delikatniejsze. Nie jest to jednak sprzęt do ścigania ale damski, wygodny popindalacz więc miejcie to na wzgledzie. Jest jeszcze kilka drobiazgów ale chcieliśmy w ten weekend wyjść w końcu na rowery i stąd konieczność niektórych prowizorek. Jak najszybciej wrzucę resztę fot.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#41
Pięknie wyszło!
Chyba do siebie jeszcze coś z purpury wrzucę.
A małe pytanie o korbę? Coż to i i nie gnie się to to pod mocniejszym depnięciem bo ja miałbym chyba obawy.
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress

#43
Yves jest najwłaściwszą osobą by się wypowiadać na temat tej korby ;-)

Ja osobiście też z taka pewną nieśmiałością używałbym jej, ale Watson ze swoją wagą to może skakać po niej cały dzień i jestem spokojny ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#44
Tak, te korby zdecydowanie bardziej pasują do jakiejś subtelnej nóżki niż brutalnie napakowanej łydy, to była pierwsza rzecz o jakiej pomyślałem widząc ten rower ;D
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#45
YvesMoi pisze:pozwolę sie wtrącić, to jest Topline i na pewno jest bardziej wiarygodna niż Tune.
jeździłeś na Tunie czy tylko ważyłeś? pytam bo w sumie trochę osób na Tunie się ściga, natomiast Toplinów nie widuje się dużo (choć może to kwestia dostępności lub możliwych rozstawów śrub?)
sory za OT ale mnie Yves sprowokował ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#48
skolioza pisze:
YvesMoi pisze:pozwolę sie wtrącić, to jest Topline i na pewno jest bardziej wiarygodna niż Tune.
jeździłeś na Tunie czy tylko ważyłeś? pytam bo w sumie trochę osób na Tunie się ściga, natomiast Toplinów nie widuje się dużo (choć może to kwestia dostępności lub możliwych rozstawów śrub?)
sory za OT ale mnie Yves sprowokował ;-)
na tune jeździem chyba ze dwa razy, ale jak zabrałem sie za odkręcanie zapieczonych śrub od tarczy to odłamało się ramię od pająka stąd taki niesmak pozostał. na tym topline dawałem ostro jak był w cannondal'u. pełny alu sztywniak z taką korbą i spora waga jeźdzca, sztywnośc pozostawiała do zyczenia ale jakoś tak po dotknięciu tej korby poczułem do niej zaufanie. pełne zaufanie. więc doświadczenia i praktyka sa mało wystarczające ale coś w tym jest....a ogólnie to połowę swoich korb tylko ważyłem, czasem sie na jakiejś gaznąłem :oops:

wracając do tematu - świetne fotki, a rowerek dla DrogiWatsonie pasuje idealnie, jaka Pani taki rower
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#52
no to teraz czas na monocykl, lub trialówkę ;)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#53
najpierw będzie DH by wyplenić strach :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#54
rzucam typ: Sintesi Bazooka my love.... do tego Shiverek.... eh, rozmarzyłem się :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#55
Intense... Jakiś Tazer z White Brosem z przodu, tak bym mógł podbierać ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra
cron