#2687
corrado1111 pisze:
marcin74 pisze:
corrado1111 pisze:Wheeler wymiata.
za dwa tygodnie bedzie u Ciebie ;)
No bez przesady, bez takich prezentów:)
hahaha.....masz jeszcze jedno :)

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2688
marcin74 pisze:
corrado1111 pisze:
marcin74 pisze:
corrado1111 pisze:Wheeler wymiata.
za dwa tygodnie bedzie u Ciebie ;)
No bez przesady, bez takich prezentów:)
hahaha.....masz jeszcze jedno :)

[url=https://images82.fotosik.pl/1102/fcd812e071b49875.jpg]Obrazek[/URL]
o ile pierwsze foto ujdzie to to co tu wklejasz to drugie ? ono nie przedstawia ....... nic , żadnego krajobrazu ani miejsca ciekawego, a temat prezentacji rowerów jest po co ? i jeszcze poucinane koła . . . . .. . .

:mrgreen: :mrgreen:
Lodzermensch

#2689
Piotr faktycznie do twojej wysublimowanej tworczosci z koszem na smieci w tle sporo mi brakuje :oops:
:oops: :oops:

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2690
marcin74 pisze: takie tam z ostatniego miesiaca ;)
Ode mnie DUŻY ;-) minus za brak zatyczek kierownicy :mrgreen:
Bianchi ładne ale trochę za mało wyraziste.
Jaka jest masa całkowita tego roweru ?
Słyszałem że te koła to straszne gówno w porównaniu do ich absurdalnej ceny ... ponoć mają chińskie łożyska :shock:
Ile w tym prawdy ?

#2692
hit00r II pisze:

Jaka jest masa całkowita tego roweru ?

Słyszałem że te koła to straszne gówno w porównaniu do ich absurdalnej ceny

... ponoć mają chińskie łożyska :shock:
Ile w tym prawdy ?
ad1 to nie jest rower to jest Bianchi
ad2 absurdem jest ze taki np Lewandowski zarabia na takie kola w...5....6 min ???
ad3 malo

generalnie nic na temat :idea: myslalem ze o gory zapytasz :lol: :lol: :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2693
Dzisiaj korzystając ze złej pogody postanowiłem wybadać tego singla o którym wspominałem wcześniej.
Było warto 8-)
Teraz już nie będę jechał całości asfaltem tylko większość terenem :lol:
Zamieszczam również zdjęcie grobu lotników , którzy usiłowali nawiać przed czerwoną zarazą w 1946 roku ale się rozbili :-|
PS - Marcinek ... szkoda że w twojej odpowiedzi nie ma żadnych konkretów.
Fajnie by było gdybyś odpisywał z taką samą pasją jak wtedy kiedy się czepiasz 8-)
Załączniki
Zdjęcie0253.jpg
Zdjęcie0252.jpg
Zdjęcie0249.jpg
Zdjęcie0248.jpg
Zdjęcie0247.jpg
Zdjęcie0246.jpg
Zdjęcie0250.jpg

#2695
Bart pisze:Fajna przyjemna traska.

hit00r II pisze:Teraz już nie będę jechał całości asfaltem tylko większość terenem
Gratuluję męskiej decyzji :mrgreen:
Sęk w tym że wcześniej nie było takiej opcji - albo asfalt albo specjalnie trzeba by jechać gdzieś indziej.
Teraz to wszystko będzie praktycznie po drodze.
A zapierdzielanie 100 km/h też jest możliwe bo z samej góry nic nie ma innego :lol:
Singiel wygląda na lajtowy i szybki - pojadę rowerem to się przekonam jak jest naprawdę 8-)

#2696
po przesiadce z szosy na szersze gumki jeżdzę głównie wzdłuż Wisły
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Trasa wzdłuż Wisły po każdym większym deszczu ma inny profil - wyrobiony głównie przez auta terenowe, zdjęcie tego nie oddaje ele te koleiny potrafią być głebokie i grząskie, nie warto zwalniać ;)
Obrazek





oraz po MPK, bo 'praktycznie w nim mieszkam' ;)
Obrazek

#2697
marcin74 pisze:Piotr faktycznie do twojej wysublimowanej tworczosci z koszem na smieci w tle sporo mi brakuje :oops:
:oops: :oops:

[url=https://images81.fotosik.pl/1101/ba216b8b13d39f68.jpg]Obrazek[/URL]
a czy napisałem że byłem na wycieczce czy na treningu ? więc przedstawiam na czym "trenowałem" logiczne ?, tłem jest przyrząd, a na drugiej fotce jest tło - zakole Wisły, może za bardzo wyeksponowany rower i tu można było się przyczepić, niestety moje szosowanie jest nudne i nie ma gdzie robić fotek.
www.velotech.pl

#2698
Piotr pisze: niestety moje szosowanie jest nudne i nie ma gdzie robić fotek.
To już wiem dla czego jesteś taki WKURFIONY I ZGRYŹLIWY :lol: :lol: :lol:

#2700
Żeby nie było, proszę bardzo typowa trasa, z domu do Kryspinowa i nazad, średnio ok 30 -40 km.

Stopień wodny na Wiśle - Kolna.
Obrazek


Kładka rowerowo-piesza
Obrazek


Widok na Lasek Wolski od tyłu i klasztor.
Obrazek


Dzisiaj trafiłem na treningi do Mistrzostw Świata, które odbędą się w weekend tam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


No i takie coś jest tylko na trasie ciekawego, reszta to nos w opone i kadencja .
www.velotech.pl

#2702
hit00r II pisze:gdyby była czysta to chętnie bym się tam wykąpał :lol:
wode w domu ci odcieli ???
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2703
marcin74 pisze:
hit00r II pisze:gdyby była czysta to chętnie bym się tam wykąpał :lol:
wode w domu ci odcieli ???
NIE po prostu lubię się wykapać w kryształowej wodzie - czy to w stawie , morzu albo rzece.
A ty boisz się wody ?

#2704
hit00r II pisze:A ty boisz się wody ?
skad taka mysl ????
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2705
hit00r II pisze:
marcin74 pisze:
hit00r II pisze:gdyby była czysta to chętnie bym się tam wykąpał :lol:
wode w domu ci odcieli ???
NIE po prostu lubię się wykapać w kryształowej wodzie - czy to w stawie , morzu albo rzece.
A ty boisz się wody ?
aha ciekawe spostrzeżenia . . .kryształowa woda w morzu . . . . , stawie, rzece . . . rozwiń może tą myśl bo jakoś do mnie to nie dociera.
Znam 2 miejsca o kryształowej wodzie, ale gwarantuje Ci ze n ie wytrzymasz temp bo rzeka z Tatr schodzi tuż przy Parku Narodowym i można wejść, ale a największe upały i tak jest lodowata że dupsko marszczy od razu.
www.velotech.pl

#2707
Piotr pisze: aha ciekawe spostrzeżenia . . .kryształowa woda w morzu . . . . , stawie, rzece . . . rozwiń może tą myśl bo jakoś do mnie to nie dociera.
Znam 2 miejsca o kryształowej wodzie, ale gwarantuje Ci ze n ie wytrzymasz temp bo rzeka z Tatr schodzi tuż przy Parku Narodowym i można wejść, ale a największe upały i tak jest lodowata że dupsko marszczy od razu.
Jak to gwarantujesz że nie wytrzymam :mrgreen: :?:
U mnie też na wodospadzie woda nie należy do najcieplejszych a kąpałem się zimą gdzie miała okrągłe ZERO stopni 8-)
Woda w tatrach o tej porze roku na pewno jest odrobinę cieplejsza :lol:
Kryształowa woda to taka zajebiście przezroczysta 8-)

#2708
Bart pisze:Jedno z najczystszych jezior w Polsce to Świętajno w Warchałach, oczywiście na Mazurach :mrgreen:
PRZEPIĘKNA woda!
Aż dziw że taka czysta ... większość polskich jezior to zamulone i żyjące własnym życiem zielone akweny.
Nie przepadam za zbiornikami pełnymi glonów.
Tu gdzie pokazałeś mógł bym siedzieć i siedzieć ... nawet pomimo braku gór.
Ciekawe czy brzeg jeziora również jest czysty jak sama woda czy to typowy obraz polskiego syfu ?

#2709
Patrz Hitoor, znalazłem mini Odrodzenie ( w sumie nie znalazłem, tylko dzięki netowi znam teraz parametry podjazdu - 520 m długi - sprawdzone na liczniku oraz z netu przewyższenie - 43 m - co daje 8,3 % średnio - jest i na oko 6 jest i 11 % )
Droga prosta jak strzała, gdyby nie to, że kończy się i trzeba ustąpić pierwszeństwa to 80 kmh można zrobić. Nawierzchnia po 5 latach jest jeszcze gorsza. No i mam do niej 1,5 km od domu ;) ostatnio zawsze pod nią na koniec podjeżdżam.
To widok z dołu
https://goo.gl/maps/phAGftQwveo
To widok z góry
https://goo.gl/maps/iCPDPRSg7aR2
A propos wody to ja mam taką z wczoraj :
https://ibb.co/iMt3s8
https://ibb.co/eQYgeo

#2711
Gdyby Hitoor wziął fulla , kilku ludzi porozstawiac plus na dole radiowóz to występ w tv murowany. Na pewno w naszej lokalnej grudziadzkiej. Sezon ogórkowy jest to może i na tvn by się załapał... Pochanke : pędził rowerem na złamanie karku ponad 80 kmh, na dole czekała niespodzianka i tu ujęcie na radiowóz i rozmowa z policjantem, iskra 82 kmh a potem Hitoora zadowolona twarz :))))

#2713
OMG :!: :shock:
Ale ty masz FAZĘ :mrgreen:
W terenie zabudowanym to trochę strach się napędzać bo w każdej chwili może wyleźć jakiś dzieciak albo pies.
Dodatkowo jest tam ruch samochodowy.
Ten zjazd jest stanowczo zbyt krótki na 80 ale 70 km/h pewnie by pykneło :lol:

#2714
hit00r II pisze:OMG :!: :shock:
Ale ty masz FAZĘ :mrgreen:
W terenie zabudowanym to trochę strach się napędzać bo w każdej chwili może wyleźć jakiś dzieciak albo pies.
Dodatkowo jest tam ruch samochodowy.
Ten zjazd jest stanowczo zbyt krótki na 80 ale 70 km/h pewnie by pykneło :lol:
Pomijajac wszystkie inne niedogodnosci to jak bys zalozyl odpowiedni blat to kto wie ;-)
Obrazek

#2715
odrodzenie to, odrodzenie tamto, dajta już spokój

Wczoraj pojechałem Modlin - Czerwińsk - Wyszogród - Reczyce, wyszło dokładnie 110,7 km do hamaka pod jabłonią. Głównie szuter, piach i mroczne parowy, piękna ta Wisła nasza, stany niskie, łachy kuszą, w miasteczkach ryneczki, historyczne ziemie, w drodze na Grunwald przeglądy rycerstwa, te sprawy, i łowicka ziemia, wierzby, no, wzruszyłem się.
Zdjęcia łopatoratem telefonicznym, to dlatego

Modlin. Co tu pisać, wszyscy wiedzą. Mus być.
Obrazek


Ryneczków czar. Zakroczym, nawierzchnia pewnie orginalna. I dobrze. Dobrze też, że autobus Polonusa dojeżdża. Obserwacja: jest godzina 12, a z pięciu spotkanych facetów pięciu było już nawalonych. Tylko dzieci (jeszcze?) trzeźwe.
Obrazek


Przeprawa promowa Wychódźć (co to w ogóle jest za nazwa?) - Secemin. Ino promu ni ma. No ale z drugiej strony niby dokąd? Po drugiej stronie Secemin, i to jeszcze, tfu, Niemiecki.
Obrazek


A Wisła to w ogóle w kuszącej strefie stanów niskich jest
Obrazek


Czerwińsk, schody do klasztoru. To ponoć tu Władek Jagiełło zestawiwszy pierwej most łyżwowy, przeprawił wiele tysięcy rycerstwa i defiladę odebrawszy i słowem biskupa Jakuba pokrzepiony Krzyżaków zlać pod Grunwald pognał. I dobrze.
Obrazek


Polski krajobraz, wierzby, drogi dziurawe. Z tym, że... tu akurat przed wojną silnie był obecny żywioł niemiecki, po którym nie zostało nic. Z cmentarzy ewangelickich rozkradziono nagrobki, i albo je zaorano, albo zostały jako kępy pokrzyw i krzaków pełne śmieci. Schludne niemieckie wsie też już się zmieniły w osobliwy miks gierkowskich klocków z balkonami wymieszany z nowomodnymi garażowcami. (Garażowce - współczesna maniera budowania domów w Polsce, gdzie największym optycznie elementem frontu są drzwi garażowe. Często podwojone).
Obrazek

O, losie.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/