#2358
Eh, piękna ta zima w Rabce, jak się obrobię, to też dzieciaki biorę i włazimy na Stare Wierchy.

no bo u nas listopad, mokro, smutno. Wybralim się dziś na białym koniu pogapić się na auta nad A2, no i pokręcić się po okolicy
Obrazek


mocne 6 stopni, jakby się kto pytał, na Mazowszu zimy to już chyba nie będzie, niby dnia już przybywa, ale co to za zmiana, parę minut nie więcej
Obrazek


wsie śpią, nawet psom się nie chce szczekać, melancholią mokrych pól można się upić, taka prawda
Obrazek
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#2364
Wiosenna aura sprzyja. U nas dziś +11

Na moim ulubionym rowerze NO Name (przed zerwaniem naklejek nazywał się Cooper) przejechałem Velo Dunajec tam i nazad w sumie 59km z dojazdem do domu.

Obrazek


Niestety dzień jest nadal krótki
Obrazek


Dzięki dobrej widoczności z Velo Dunajec w wielu miejscach widoczne były Tatry (na zdjęciu za wieżą kościoła, po prawej widać też Babią Górę):
Obrazek

#2368
Piotr pisze:Ja bym tak się nie jarał tymi naklejkami, najpierw dowiedz się na co to idzie.....bo można się zdziwić.
aaaa co :?: miall dac na pomnik Sw TUpolewa :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2370
skolioza pisze:Marcinie, szkoda nerwów, jak sądzę Piotr ma ugruntowane zdanie i go nie zmienisz
A szkoda tu polityko-gównoburzy robić
Właśnie. W tym tkwi sęk że manifestowanie czegoś często skutkuje reakcją. Tak jest w życiu.
Warto pamiętać jednak, że jesteśmy na forum specjalistycznym.
Należy pomijać po prostu takie kwestie, a odnosić się do głównej myśli tego forum. Jak rozumiem są to rowery.

Kolega pokazuje rower z naklejkami, nie komentuję tego, a piszę np. że jego rower mi się podoba lub nie podoba, ładna lub brzydka okolica na zdjęciu. Jeśli chcę go zapytać o inne sprawy, mogę spróbować się z nim skontaktować w inny sposób. Uda mi się lub nie uda. Albo kolega odpowie albo nie.

Oczywiście czasami każdy da się zapędzić w takie rozmówki ale to nie ma sensu. Należy walczyć z tym/ ze sobą żeby tak nie robić.

Czy to, że ktoś jest darczyńcą WOŚP wnosi coś merytorycznego do dyskusji??? Nie, a komentarz na ten temat zostawiam dla siebie.
Wheeler Cross Line 3000 `93 -RESPAWNED
Alpinestars Cro-Mega LX `92 -IN PROGRESS
Breezer Thunder `92 -RESPAWNED
DB Axis `91 -IN PROGRESS

#2371
Ja się nie czepiam, po prostu czytam rzeczy które wychodzą na jaw i jak się dyma na lewo darczyńców, polecam dociekliwość.

a propo facet co che ratować dzieci i jest za aborcją to qrwa porażka i tyle, ale to tylko kropla w morzu tego spektaklu.
Każdy ma swoje zdanie i światopogląd i nie ma sensu się sprzeczać ani obrażać, warto poznać wszystkie strony aspektu.
www.velotech.pl
cron