#2296
Co prawda nie uwaliłem się wczoraj po osie, ale jechałem retro sprzętem - z zaciskiem sztycy Salsa oraz wiekowym komputerkiem Cat Eye :mrgreen:

Obrazek

Obrazek


Warunki super, jazda po śliskim najlepsza :-P. To nie to co latem, po suchym, w kurzu i upale.
Paradoksalnie w październiku przejeździłem więcej na biku niż w czerwcu, lipcu i sierpniu razem wziętych :!:
https://www.facebook.com/evobikesycow

#2298
Idąc za ciosem miałem na dzisiaj zaplanowany wyjazd gdziekolwiek, ale od wczoraj tak duje zeimnym wiatrem że zrezygnowałem, z gór i nie będzie osobnej realcji w stylu retro.

Przepierniczyłem pare godzin w domu i tak ok 11 zwlokłem się na rower.
Plan ambitny w dolinki, a skończył się na tradycyjnej trasie przełajowej, pola i lasek.

Noga nie podawała, wiatr aspołecznie mnie atakował i przewiewał zakamarki.

Rower szedł jak walec, nie tylko ze względu na jego wage, ale też i teren, w polach była miękka i ślska glina miejscami .
Dziury z wodą i błoto po kolana, jak zwykle standardowo, nawet nie byłem zdziwiony że koleiny się pogłebiły . . . . . jeżdżą tam jakimiś wynalazkami . . . .

Jeśli na polach piździło wiatrem, to w lasku była błoga cisza, zakłócana przez psy zasranych włascicieli, puszczane bez smyczy i jakieś czasem dzieciarnie.
Standardopwo 2 kólka w lasku krótkie, jakaś jesienna niecheć dzisiaj do robienia podjazdów.

Dzisiejszy dzień nie był dobry dla mnie do jazdy, a miało być ognisko w Dolinkach . . .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Obrazek


Opis trasy ?

Wały rudawy, na drugim zdjeciu- widać ze robią utwardzenia po prawej stronie, potem piekny nowy asfalt za mostkiem w Mydlnikach, a było tam dziurawo strasznie, będzie pod szosówke, potem widoczek na pola i Mydlniki.
Dalej wjazd na wzgórze błotne i zjazd do dziur z wodą, poczatek Lasku Wolskiego od strony obserwatorium i na kolejnym zjazd do szlabanu.
Odbijam jak zwykle na niebieski szlak, a tu powalone drzewa . . . zonk i przełaj z rowerem.
Potem pojechałem na rynek, ludzi w ciul, wiec sromotnie objazdem do domu i kisze się w ciepełku.
Hej !
www.velotech.pl

#2301
Piotr pisze:Jakoś retro tu nie widze, nawet specjalnie zakropiłem oczy i dalej nic . . . . .heheheh :mrgreen:
Pewnie kierowca jest retro, a to wystarcza.

Odnośnie fotek Barta i widoku upapranego buta MTB - polecam zakupić coś wodoszczelne pod SPD. Ale nie jakieś tam neopreny tylko wysokie buty z ociepleniem i szczelnymi zamkami. Po takim syfie jak dzisiaj miałem na trasie, spłucze się pod bieżącą wodą i nawet bez specjalnego suszenia mogę jutro pomykać, a takie zwykłe to od razu przemoczone i z dnia na dzień raczej się nie pojeździ.
https://www.facebook.com/evobikesycow

#2311
Aldek coś tam mówią w TV że zima stulecia Nas czeka ale że już przyszła to żeś mnie zaskoczył :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#2317
Babcia pinkiego :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#2319
tam zawsze ma montowane dętke i łyżki, podpatrzyłem to z dawna od gości z za granicy na długie dystanse jak smigają, stosuje to w szosach i mtb, dętke też można montować na mostku u góry, czasem też tak robiłem jako druga dodatkowa.
Nie znasz dnia i godziny . . . . .

Po drugei ona tam zawsze jest i nie musze o tym pamiętać , a do kieszonki wkładam małe pudełko z rozkuwaczem, spinke, łatki, 3 nieduze imbusy i kluczyk do centrowania.
Pompka też zawsze jest . . .wstaje rano, biore rower i jade, upraszczanie sobie życia jest dobrym żwyczajem.

A porpo kolorów, Deutsche Telekom miął różowo białe koszulki i rowery swojego czasu szosowe :mrgreen:
Poza tym w okresie przedwojennym kolor różowy był zarezerwowany wyłacznie dla panów, a dla kobiet jasno niebieski, błękitny itd . . . .więc nie było pedalstwa w tym wszystkim, po wojnie drugiej jakoś się to pozmieniało . . .
A co mam wywalić rame za kolor ? nie jestem w tym przypadku superestetą i purystą, siadam i robie km .
To sa koła testowe, na przyszły rok przygotowuję nowe 4 modele kół na tych obręczach, oczywiśćie będą czarne jak nakazuje tradycja, ale najpierw trzeba zrobić testy na dystans i wytrzymałość systemu zaplotu i materiału.
www.velotech.pl
cron