#2656
hit00r II pisze:
Piotr pisze:Poranne treningi
O tej porze roku też tak capi w Krakowie czy w stosunku do zimy jest niebo a ziemia ?
Jeśli macie przez cały rok smog to jazda na rowerze wyrządza więcej szkód niż daje pożytku :-|
Ile czasu zajmuje wyjechanie z miasta rowerem ?
1. gdzie na fotce capi ?
2. nie mamy smogu
3 3 minuty.
zajmij sie swoim miastem bo co post to obraza jak nie człowieka to znowu teraz jego miasta, siedź w swoim bo tam nic nie jeździ tam samochody się pcha lub ciągnie na sznurku, qrwa debilne teksty znowu jak zwykle.
www.velotech.pl

#2657
Piotr pisze:
hit00r II pisze:
Piotr pisze:Poranne treningi
O tej porze roku też tak capi w Krakowie czy w stosunku do zimy jest niebo a ziemia ?
Jeśli macie przez cały rok smog to jazda na rowerze wyrządza więcej szkód niż daje pożytku :-|
Ile czasu zajmuje wyjechanie z miasta rowerem ?
1. gdzie na fotce capi ?
2. nie mamy smogu
3 3 minuty.
zajmij sie swoim miastem bo co post to obraza jak nie człowieka to znowu teraz jego miasta, siedź w swoim bo tam nic nie jeździ tam samochody się pcha lub ciągnie na sznurku, qrwa debilne teksty znowu jak zwykle.
coś chyba nadwrażliwy jesteś....

Jedna z gazet, którą przynosi co dzień do pracy mój kolega zamieszcza informację o stanie powietrza - często, w tym po sezonie grzewczym, informują o powietrzu pozostawiającym do życzenia... Niestety bowiem, wbrew obecnej nagonce (nie chcę tu rozpoczynać dyskusji ideologicznej) smog nie wynika tylko z palenia węglem i drewnem, ale przede wszystkim z braku przewietrzania miasta (ale na to wiele się nie poradzi skoro powszechną opinią jest że "w Krakowie rządzą deweloperzy") i komunikacji A polewaczki na drodze nie widziałem u nas już dobre naście lat :-(
qsik pisze:Ewentualnie możesz udawać jak Ojciec Dyrektor że jesteś z Krakowa i zabunkrować się za miastem :)
ponad pół życia mieszkałem w Krk, a i teraz jestem tam co dziennie, więc jak dla uproszczenia napiszę gdzieś że jestem z Krk to chyba nie nadużycie? :-P
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#2660
SoloTM pisze:No więc śmiało można powiedzieć, że to inna liga niż Czaskowski ;)
Ciekawe co ten GŁĄB Trzaskowski ma do zaoferowania po za tym że "jest z Karkowa" ...
Wolał bym głosować na kogoś urodzonego w Mozambiku , który ma konkretny plan aniżeli na dupka nie mającego żadnego pomysłu.

Piotruś ... mój brat mieszka w Krakowie i mówi że tam smród jak cholera.
Dlatego zapytałem.
On porównuje krakowskie powietrze do tego z Jeleniej.
Aczkolwiek w Jeleniej wcale nie jest tak wspaniale jak mogło by się wydawać.

#2664
W zeszłym tygodniu korzystając ze sprzyjającej aury wybrałem się Marinkiem tam gdzie zwykle przepalić nogę :-)
Ku mojemu zaskoczeniu okazało się że jadąc drogą na "Odrodzenie" spostrzegłem jakieś oznaczenia trasy MTB :!: :shock:
Okazało się że to wyścig Enduro :mrgreen:
Kolejnego dnia będąc na wodospadzie spotkałem uczestników tego wyzwania oraz ich maszyny co skłoniło mnie do obejrzenia trasy.
Pocisnąłem więc na przełęcz i wracając zjechałem zajebistego singla - jeden z oesów.
Na zdjęciach to nie wygląda ale w realu jest naprawdę sympatyczny i dość wymagający 8-)
Muszę jeszcze podejść oes prowadzący do wodospadu żeby mieć pojęcie którędy zjechać w las aby tam trafić.
Przy okazji prysnął mit o tym że tzw pseudo rowery E-bike nie jadą same ... ostry podjazd ja jadę 5 km/h i słyszę - szuuuuuszuuuuszuuuu , odwracam głowę i widzę :shock:
Jadą sobie na trailowych fullach - koła 27,5 plus 15 km/h wyprzedzają mnie i gadają sobie jak na wycieczce.
Zaczepiłem ich a oni do mnie że dzisiaj oszukują bo jak wczoraj byli to myśleli że się osrają na sztywniakach jadąc ten podjazd :mrgreen:
Tyle ode mnie na dzień dzisiejszy ... zapraszam do dyskusji - zwłaszcza takich koksów jak Marcinek74 :lol:
Załączniki
Zdjęcie0244.jpg
Zdjęcie0243.jpg
Zdjęcie0242.jpg
Zdjęcie0238.jpg
Zdjęcie0237.jpg

#2667
skolioza pisze:Ale co tu dyskutować, o e-biku każdy zdanie swe wypowiedział w innym wątku, a Marcinek to koks bez dwóch zdań Do dyskusji trzeba bardziej kontrowersyjnych tez ;-)
Napisałem o nim prześmiewczo koks ponieważ się tu obnosi ze swoją "nogą" i co to nie on :lol:
Ale skoro twierdzisz że ma dobrą łydę to tylko pozazdrościć ... zwłaszcza taki "kartofel" jak ja nie ma szans :-P
Od dawna przestałem traktować swoje ciało jak maszynę do zapierdzielnia - lubię dobrze zeżreć oraz co nieco wypić.
Zupełnie nie trzymam rygoru treningowego oraz żywieniowego - ci co mnie poznali mogą zaświadczyć :lol:
Na rowerze jeżdżę ponieważ to uwielbiam i nie chcę wyglądać jak totalny knur 8-)
Ostatnio zmieniony 2018-06-20, 19:53 przez hit00r II, łącznie zmieniany 1 raz.

#2668
Bart pisze:Tam gdzie się ścigam większość singli tak wygląda.
NIE WYGLĄDA bo u ciebie nie ma wzniesień z tego co wiem.
Chyba że masz jakieś krótkie strome odcinki to możliwe.

#2670
Bart pisze:
hit00r II pisze:
Bart pisze:Tam gdzie się ścigam większość singli tak wygląda.
NIE WYGLĄDA bo u ciebie nie ma wzniesień z tego co wiem.
Chyba że masz jakieś krótkie strome odcinki to możliwe.
Porobię kiedyś zdjęcia i Ci pokażę.
Będzie mi miło popatrzeć ... może będzie coś ciekawszego niż u mnie :-)
Wadą małych górek jest to że niestety taka trasa za szybko się kończy :evil:

#2671
Elektryki :-/ Sprzęt dla ludzi starszych, z dysfunkcjami ruchowymi, służb, leniwych i gadżeciarzy. Jeżdżenie zdrowego człowieka na elektryku to tak jakby zdrowy człowiek poszedł na siłownię gdzie ławki i sztangi mają zainstalowane wspomaganie elektryczne do wyciskania, podciągania itd.

#2672
DługiDżon pisze:Elektryki :-/ Sprzęt dla ludzi starszych, z dysfunkcjami ruchowymi, służb, leniwych i gadżeciarzy. Jeżdżenie zdrowego człowieka na elektryku to tak jakby zdrowy człowiek poszedł na siłownię gdzie ławki i sztangi mają zainstalowane wspomaganie elektryczne do wyciskania, podciągania itd.
Ha ha ha ha :lol: :lol: :lol:

#2673
hit00r II pisze:
skolioza pisze:Ale co tu dyskutować, o e-biku każdy zdanie swe wypowiedział w innym wątku, a Marcinek to koks bez dwóch zdań Do dyskusji trzeba bardziej kontrowersyjnych tez ;-)
Napisałem o nim prześmiewczo koks ponieważ się tu obnosi ze swoją "nogą" i co to nie on :lol:
Ale skoro twierdzisz że ma dobrą łydę to tylko pozazdrościć ... zwłaszcza taki "kartofel" jak ja nie ma szans :-P
Od dawna przestałem traktować swoje ciało jak maszynę do zapierdzielnia - lubię dobrze zeżreć oraz co nieco wypić.
Zupełnie nie trzymam rygoru treningowego oraz żywieniowego - ci co mnie poznali mogą zaświadczyć :lol:
Na rowerze jeżdżę ponieważ to uwielbiam i nie chcę wyglądać jak totalny knur 8-)

haha ale sie nakrecasz :idea: z postu na post jest coraz zabawniej ..gdzie ja sie obnosze ??? i z czym ??
...az sie boje co jeszcze wymyslisz haha

prawda jest taka ze podobnie jak ty robie rowerowe wycieczki po gorkach raz wiekszych raz mniejszych , licze kolejne kilogramy nadwagi i z zazdroscia patrze jak Bartowi chce sie zapierdalac :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2674
marcin74 pisze: prawda jest taka ze podobnie jak ty robie rowerowe wycieczki po gorkach raz wiekszych raz mniejszych , licze kolejne kilogramy nadwagi i z zazdroscia patrze jak Bartowi chce sie zapierdalac :idea:
Nie uwierzę jak nie zobaczę :lol:

#2676
DługiDżon pisze:Elektryki :-/ Sprzęt dla ludzi starszych, z dysfunkcjami ruchowymi, służb, leniwych i gadżeciarzy. Jeżdżenie zdrowego człowieka na elektryku to tak jakby zdrowy człowiek poszedł na siłownię gdzie ławki i sztangi mają zainstalowane wspomaganie elektryczne do wyciskania, podciągania itd.
Piertolisz głupoty.

Jakby mnie było stać, to bym sobie kupił jako piąty rower właśnie elektryka, choćby na dojazdy do pracy.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#2677
Bart pisze:
DługiDżon pisze:Elektryki :-/ Sprzęt dla ludzi starszych, z dysfunkcjami ruchowymi, służb, leniwych i gadżeciarzy. Jeżdżenie zdrowego człowieka na elektryku to tak jakby zdrowy człowiek poszedł na siłownię gdzie ławki i sztangi mają zainstalowane wspomaganie elektryczne do wyciskania, podciągania itd.
Piertolisz głupoty.

Jakby mnie było stać, to bym sobie kupił jako piąty rower właśnie elektryka, choćby na dojazdy do pracy.
Napisz sobie jeszcze w podpisie: Elektryk nie dla idiotów. Żeby wszystkim pokazać jaki jesteś trendy. Na forum retromtb :D
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#2678
Bart pisze:
DługiDżon pisze:Elektryki :-/ Sprzęt dla ludzi starszych, z dysfunkcjami ruchowymi, służb, leniwych i gadżeciarzy. Jeżdżenie zdrowego człowieka na elektryku to tak jakby zdrowy człowiek poszedł na siłownię gdzie ławki i sztangi mają zainstalowane wspomaganie elektryczne do wyciskania, podciągania itd.
Piertolisz głupoty.

Jakby mnie było stać, to bym sobie kupił jako piąty rower właśnie elektryka, choćby na dojazdy do pracy.
Sęk w tym że DługiDżon MA RACJĘ.
Elektryk to NIE JEST ROWER :!:
Koniec i basta.
Jest to pojazd przeznaczony dla :
- leniwych bez kondycji
- osób starszych , które nie mają już tego zdrowia co kiedyś ale chciały by się ruszać
- środek transportu np do pracy
- coś dla kobiet , które nie mają ochoty łykać kilometrów żeby nadążyć za swoim paziem
- dla dzieci // młodzieży ( tej obecnej leniwej )
- dla osób niepełnosprawnych jako rehabilitacja

Takiego pojazdu nie można mylić z rowerem bo to ujma dla tych wszystkich , którzy jadą tylko i wyłącznie za pomocą własnych mięśni.

Jeśli tego nie rozumiesz to chyba zbyt wysoko ciebie ceniłem.

#2680
Wisła płynie na wysokości 13-14 metrów, więc każda górka mająca 50-70-80 m max staje się widoczna ;) Niektórzy to w ogóle mają płasko jak stół, na szczęście jest u mnie kilka małych podjazdów. Najwyższy punkt w okolicy ( w promieniu 20 km ) znalazłem 118 m.n.p.m i byłem tam kilka dni temu, ale realnie największe podjazdy to tak jak mówiłem wczesniej z około 25-35 mnpm na 70-95 to max potem to albo się wypłaszcza, albo teren pofałdowany, żeby wznieść się na koniec po 2-3 km na 100-115 mnpm.
http://www.szukaj-trasy.com/wysokosc.html

#2681
Obrazek



Obrazek


takie tam z ostatniego miesiaca ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2684
corrado1111 pisze:Wheeler wymiata.
za dwa tygodnie bedzie u Ciebie ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie
cron