#2492
2ass pisze:Z moja emerycka kondycja, walnelismy prawie 80km :mrgreen:
To musiała dupa boleć od tego siedzenia 8-)
Koło wroca jest płasko więc miałeś "szczęście" :lol:

#2494
Hitek ...odnosnie wszystkich Twoich teorii......znajdz na zdjeciu zwycieska cyfre/liczbe :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2496
marcin74 pisze:Hitek ...odnosnie wszystkich Twoich teorii......znajdz na zdjeciu zwycieska cyfre/liczbe :idea:
Nie za bardzo wiem o co ci chodzi ... 8-)

#2497
Dzisiaj świętowałem swój PIERWSZY UDANY WJAZD na Odrodzenie w tym sezonie :lol:
Wybrałem się rowerem , który najlepiej sobie radzi pod górę a więc Scale 8-)
O dziwo czas w , którym podjechałem całość wyniósł godzinę i dziesięć minut :shock: ... może dla tego że przestałem pić napoje wyskokowe w nadmiernych ilościach :mrgreen: ?
Prędkość maksymalna nie była zbyt duża ale to pierwszy raz więc nie chciałem szaleć , po za tym na tych oponach można się najeść strachu zwłaszcza że nawierzchnia z roku na rok jest coraz gorsza.
Wszystkie foty robiłem podczas jazdy i wyszły zadziwiająco dobrze.
Stwierdziłem że odpuszczę sobie dokumentowanie Przesieki więc kiedy zaczął się prawdziwy wyciskacz potu zamieniłem się w fotografa :->
Podjazd wyrabia uda jak żaden inny ... może dla tego mam takie "grube" giry :lol:
Żeby zobrazować to na zdjęciu gdzie się rozchodzą drogi ta , która się bardziej wznosi pod koniec ma nachylenie około 24%
Jeden z naszych forumowiczów obiecał mi że wpadnie ponownie i wspólnie zaliczymy Odrodzenie 8-) , trzymam za słowo :lol:
Pierwsze zdjęcie ośrodek wypoczynkowy Chybotek.
Ostatnio zmieniony 2018-04-25, 23:17 przez hit00r II, łącznie zmieniany 2 razy.
Załączniki
Zdjęcie0146.jpg
Zdjęcie0145.jpg
Zdjęcie0144.jpg
Zdjęcie0143.jpg
Zdjęcie0142.jpg
Zdjęcie0137.jpg
Zdjęcie0136.jpg
Zdjęcie0135.jpg
Zdjęcie0134.jpg
Zdjęcie0133.jpg

#2498
Zjadło pierwsze zdjęcie :-/ więc dodaję.
Jako ciekawostkę dwa ujęcia tego samego miejsca podjazdu z dzisiaj i sprzed niespełna dwóch tygodni :mrgreen:
Załączniki
Zdjęcie0105.jpg
Zdjęcie0141.jpg
Zdjęcie0132.jpg

#2505
Jeśli trzymałeś się szlaku to mało coś wyszło - za rowerowym pod 180 być powinno ;-)
My zrobiliśmy sobie powtórkę w 2016r, częściowo własnymi wariantami, ale już wtedy dało się zauważyć sporo asfaltu w "miejscach dzikich" (np wielka piaskownica kolo wsi Czatchawa, którą szlak obchodził wąską leśną ścieżką ma teraz puszczony przez środek asfalcik na nasypie....)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#2508
To jeszcze nic ... bo u mnie banda SKOŃCZONYCH IDIOTÓW położyła równy bruk z rynienkami do ... średniowiecznego zamku Chojnik!
I jedno i drugie woła o pomstę do nieba :evil: :!:

#2509
Takie tam sprzed ponad tygodnia - wyprawa na zamek Bolczów :mrgreen:
Wyszło około 56 km w terenie mieszanym.
Najpierw sporo asfaltu a później teren 8-)
Trasa zawierała bardzo upierdliwy podjazd na wioskę Mniszków ... niby nic wielkiego ale w upale takim rowerem można było się ujechać :-P

http://www.altimetr.pl/polana-mniszowska.html

W lesie ciekawy zamek Bolczów - wstęp wolny.
Okazałe mury są udostępnione do zwiedzania.

Powrót przez tzw.Sokolik , Szwajcarkę - droga szutrowa.
Całość z tego co pamiętam zajęła mi około 2,5 godziny więc trochę sadła spaliłem :-P
Załączniki
Zdjęcie0126.jpg
Zdjęcie0125.jpg
Zdjęcie0124.jpg
Zdjęcie0123.jpg
Zdjęcie0122.jpg

#2511
skolioza pisze:Zamek fajny, ale po opisie sądząc to sprzęt dobrany średnio do wycieczki :-P
Owszem średnio ale na tych oponach jeszcze nie było tak źle.
Sztywniakiem też tam byłem ale wtedy nie ma tej przyjemności ze zjazdu.
Wybrałem więc poświęcenie w imię 15 minut zabawy 8-)

#2519
Jak już zrobicie fotki rowerów, bo jak widać żadnej "dupy" w pobliżu nie ma, to może tak że rower jes,t ale większość zdjęcia niech przedstawia krajobraz jakiś, a nie kawałek trawy czy muru i podpis że byłem w Piździnkowie . . .. . . z trawy ani muru to nie wynika.
więcej kreatywności poproszę , to mają być zdjęcia z wypadów a nie prezentacja sprzętu !
a to elektryczne guano - stawiam postulat o usuwaniu tych "rowerów" z forum, to profanacja . . . .
Ostatnio zmieniony 2018-05-09, 05:46 przez Piotr, łącznie zmieniany 2 razy.
www.velotech.pl

#2520
Bart pisze:Ja dzisiaj próbowałem zaprzyjaźnić się z ebajkiem.
Nie pokazuj tutaj takiego gówna.
TO NIE JEST ROWER więc nas nie interesuje.
To sprzęt dla niedzielnych rowerzystów , którzy nie mają ochoty się spocić.
Ja rozumiem że dla jakiejś baby albo dzieciaka dobry ale na pewno nie dla ciebie.
Powinieneś się wstydzić a nie chwalić żeś tym jechał :-x