#2121
YvesMoi pisze: Syngenta Koronowo Challenge 2017
Dwa bidony ;) maratonik ??? dla odmiany
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2124
Wiosna pełną gębą. Zielono, pachnąco, głośno od ptasiego śpiewu. Widziałem polującego lisa.
Dzisiaj wsiadłem na rower o godz. 4:30, a o 10:15 wróciłem już do Częstochowy :) Spodobało mi się i kiedyś to powtórzę.
W drodze powrotnej mijałem sobotnich wycieczkowiczów, raczej zdziwionych, bo przecież jechałem w niewłaściwym kierunku :)
Załączniki
20.05 Zamek.jpg
20.05 Sokole.jpg

#2126
Heh niespodziewanie stałem się dziś posiadaczem aparatu fotograficznego. W dodatku startując na rowerze z mojego ulubionego gatunku "ni pies ni wydra" z rocznika anno domini 1993 ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

#2131
skolioza pisze:Piknie! pochwal się co to za zawody!
Nie była to impreza na miarę znanych tourów na światowym poziomie, lecz rodzinne zawody rowerowe w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich :-) Konkurencja była przeprowadzona na wybudowanej ze środków europejskich ścieżce Velo Dunajec i polegała na przejechaniu na czas odcinka 4km.

#2132
Poziom może nie światowy, ale jak wspomniałeś, poniekąd europejski, to już coś.
Lepiej zgarnąć chwałę, sławę i aparat przejeżdżając 4 km niż 40 - więcej czasu i siły na korzystanie z przywilejów i nagrody :-)
Gratulacje. Dystans, patrząc z pewnego punktu, nie ma znaczenia, bo zawsze jest ktoś, kto się na pudło nie załapie (z wyjątkiem zawodów o naprawdę małej frekwencji).

#2134
Tydzień temu wystarrtowałem w lokalnym wyścigu XC. Ogólnie pierwsze zawody w sezonie było ciężko wnioski wyniesione frajda z jazdy jeszcze większa niż osiągnięte wyniki ;)
Obrazek

Obrazek
]

#2139
Lukanio pisze:Tydzień temu wystarrtowałem w lokalnym wyścigu XC. Ogólnie pierwsze zawody w sezonie było ciężko wnioski wyniesione frajda z jazdy jeszcze większa niż osiągnięte wyniki ;)
jezdzisz w "baranach " ??? bo jesli tak to mamy wspolnego znajomego ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2145
Tradycyjnie - nierowerowo z wakacji, ale może kogoś zainspiruje
https://goo.gl/photos/sWMyMqvNtcu5Re836

Po otwarciu zdjęcia i kliknięciu w ikonkę "i" w prawym górnym rogu wyświetli się opis Opisy są raczej powiązane z konkretnymi zdjęciami, acz w całości tworzą skrótową historię całego wyjazdu, jeśli więc kto ciekaw i ma czas i chęci polecam zacząć od pierwszej foty i przewijać po kolei wzbogacając lekturą moich wypocin
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron