#2
łaaadny...
nie wiem czy to tylko moje zboczenie, ale może wrzuciłbyś jedno zdjęcie "profilowe" bezpośrednio do postu pierwszego by od razu było wiadomo jaki to rower?
kurczę, ładny... :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#4
Po prostu rower. Zawsze za to te treki singletraki lubiłem, niby nic, a tu proszę – mejdinjuesej, trutemper 2x cienkowany, obrączki pooczkowane, przyzwoita grupa bez żadnej ściemy.
Tak było.

A dziś jak jest?
Ano jest tak: znajomy z pracy nabył za wielki pienądz rower kube analog czy jakoś tak. Ten rower jest pomalowany tak, że napisy widać z satelity. Serio.
Założone ma ze trzy szpeja slx-a, żeby było je widać. Piasty - dno. Kaseta - tłuk. Nawet korbę dali jakieś alivio. To jest po prostu niesamowite.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#5
rower jest (co was na pewno wkurzy :-| ) jest na sprzedanie, tyle że jak nie sprzeda się to świat się nie zawali bo cholernie mi się podoba, co do osprzętu to to jest nic, jak go rano przywiozłem to w przerzutce było tyle smaru zmieszanego z włosami i błotem że łańcuch nie chciał iść :evil: Co do ramy to szkoda że jest w środku trochę pordzewiała, ale to nie problem, generalnie jest fajny bike. Jak by się nie sprzedał to może mu założę xcr ;-) Jutro na nim wyskoczę

Ot, zdj. już się znalazło

A tak na boku, macie może tioga psycho ? :roll:
SZOSA>mtb

#6
pikny, jakbyś kiedyś rame+widelec sprzedawał ... :oops:

edit: hahaha, otworzyłem wątek napisałem to co wyżej jak był tylko jeden post i nie kliknąłem wyślij, a teraz sie okazało że jest na sprzedaż :D

#9
spadniecie z ... na czym wy siedzicie ? nie ważne powiedzmy że 420 z przesyłką (mam nadzieję że nie bolało) jednakże jestem ciekaw ile jesteście skłonni wysupłać :-P

Ponawiam akcję z Tiogą Psycho I albo II nie musi być NOS , ale też nie łysa . Wiem że ciężko, kiedyś widziałem taką na jakimś syficznym kole :/
Ostatnio zmieniony 2012-03-17, 20:08 przez Askaniusz92, łącznie zmieniany 1 raz.
SZOSA>mtb