endorfin

#1
mój drugi sprzęt do maratonów [ trochę lżejszych i płaskich aby się na starość bike nie męczył ;-) ]
jak widać zupełnie w innym stroju niż oryginał .
jest dyskusja w innym temacie czy lakierowanie to profanacja , jeśli tak to ja już na pewno mam przej........u św. Piotra :-D
wg mnie jeśli to jest dobrze zrobione a rama była już w opłakanym stanie to jak najbardziej należy to odnowić .
mam jeszcze jednego bika do cięższych zadań , ale to zamieszczę go po nowej modernizacji części :
Obrazek


https://picasaweb.google.com/1024421175 ... 4y7-pTh3AE

#2
Endorfina jest moim niespełnionym dotychczas marzeniem - niestety jeśli się pojawiają to nie w tych rozmiarach.... Ty z resztą też masz chyba Lkę

Jest to jeden z niewielu modeli, którego konkretną wizję mam w głowie od dawna i do którego podchodzę bardzo krytycznie Niestety skutkuje to tym że niewiele cudzych Endorphinów mi sie podoba...
Piszesz, że zostaniesz zlinczowany za pomalowanie ramy - osobiście może coś bym w nim zmienił, ale bardziej razi mnie korba na 4 ramionach (choć niby szarak) i dual controle ;-)
Poza tym jak Ci się prowadzi ta kózka z tak wysokim widelcem?

BTW ktoś wrzucał na forum szablon grafik endorfiny jakiś czas temu - może jeszcze jest
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#3
też myslałem że z tym widelcem będzie się jechało jak na taczce ale jest ok , dual control to dla mnie też porażka ale xtr na 8rzędów ciężko w przyzwoitej cenie złapać a tylko takie manetki chcę do niego wrzucić ;-)

#4
Witam.

Hehe Skolioza... Mamy podobne wizje :D Też ostatnio patrząc na ta Endorfinkę z A. zapragnąłem takiej lecz potrzebuje XL a takiej nie spotkałem.

Rower jest piękny choć razi mnie mostek i wypolerowana korba.

Sztyca jest docelowa czy będzie zmieniana?

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#6
A dla mnie za mały! Bo to coś ok 19 cali więc sztyce będę mieć na 4 pietrze... choć może:-) muszę kogoś spotkać z takim cudem...

Skolioza jak myślisz czy 2.5 tys za ta endorfine z allegro to duzo?

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#9
proletariusze wszystkich krajów łączcie się ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#11
A dla mnie za mały! Bo to coś ok 19 cali więc sztyce będę mieć na 4 pietrze... choć może:-) muszę kogoś spotkać z takim cudem...
19" to ta rama ma licząc center to center.
Licząc do końca rury podsiodłowej wychodzi 20,5", a to już jest jak dla mnie koza odpowiednia nawet od biedy dla dwumetrowca.
Pamiętać trzeba tylko, że rama jest bez systemu AVS, wiec sztywność nie jest rewelacyjna. Sam tego doświadczyłem na własnej skórze, chociaż już się przyzwyczaiłem.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .
cron