#35
Radziej pisze:no to ja już nie wiem jakby go można było bardziej spaskudzić
przemalowac na Kellysa ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#36
zimny pisze:jeszcze tylko rili fat tajers;)
Żeby był ruch w interesie. Dowaliłem mu na przód oponę 2.3 Spec Control, S-Works 2.0 tył, z większą mógłby być problem. Z przodu amortyzacja lepsza niż z fajką Flexsystem :-D


Obrazek

#37
sknerus !!!!!!!!

ida swieta ...przezutki bys potworowi sprawil :evil: :evil:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#38
Już miał i się z nimi nie sprawdził. Mam w kartonie pełną grupę suntoura i oryginalne koła do niego ale póki co tak zostanie bo jeździ jak marzenie w takiej konfiguracji. Uwielbiam go teraz i raczej zostanie w rodzinie Fatów ;-)

#42
kurcze -niby nic ,ale podoba mi się -ramka/wideł są naprawdę urokliwe ,w wersji singlowej nic tego uroku mi nie zasłania ..
Kiera też fajna ,sam może w końcu kiedyś się w taką zaopatrzę .

>>Jak działa ta lampka ,ze zdjęcia 3xcree ? Bo właśnie nie dalej niż wczoraj oglądałem ten wynalazek gdzieś w necie .. nie oczekuje cudów o3wiście za ten piniądz ,ale w lesie da się jechać z umiarkowaną prędkością ?
Chętnie bym to potestował :)

#44
rurokura pisze:
>>Jak działa ta lampka ,ze zdjęcia 3xcree ? Bo właśnie nie dalej niż wczoraj oglądałem ten wynalazek gdzieś w necie .. nie oczekuje cudów o3wiście za ten piniądz ,ale w lesie da się jechać z umiarkowaną prędkością ?
Chętnie bym to potestował :)
Lampka to MagicShine MJ-872 z czterema ledami. Najlepsze co możesz dostać za te pieniądze. Tam też są ledy cree z serii XP-G. Niby "tylko" 1600 lumenów ale jak ustawisz na maxa to w lesie jest jasno jakby w dzień więc chyba nie oszukują. Starcza na 2 godziny. Na drodze lepiej nie używać na maxymalnym bo oślepisz każdego z naprzeciwka, ja używam najsłabszego z 4 poziomów jasności jak na asfalcie śmigam i jest ok. Nie wiem na jakie światło konkretnie patrzyłeś ale jak cree to powinieneś być zadowolony.
mekp pisze:Jedyne co razi to łańcuch jak w ukainie mojego sąsiada... Może chociaż półogniwo?
Próbowałem z półogniwem, za ciasno. Trochę musiałbym nad tym posiedzieć, może zębatka 16 i półogniwo. Nieco luźny ale na razie ani razu nie spadł ani nie przeskoczył. Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś bajeranckiego i cichego napinacza bo Gusset balcheor to porażka.
Ostatnio zmieniony 2012-12-14, 16:07 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.

#48
Radziej pisze:Już miał i się z nimi nie sprawdził. Mam w kartonie pełną grupę suntoura i oryginalne koła do niego ale póki co tak zostanie bo jeździ jak marzenie w takiej konfiguracji. Uwielbiam go teraz i raczej zostanie w rodzinie Fatów ;-)
Co sprawiło, że jeździ jak marzenie? Singiel czy kiera?
Natchnąłeś mnie tą kierownicą :lol:

#50
slizg przynajmniej czysci lancuch;)

kolko wplynie tylko na poziom halasu; a zrobic napinacz mozna praktycznie ze WSZYSTKIEGO (polecam popatrzec w googlach)

Obrazek


Obrazek
Obrazek