MBK Rock Fighter

#1
Hej jak na razie w częściach i brak motywacji kasy , czasu i pomysłu do dalszej pracy nad MBK

ogólnie rower kupiony za około 250zł
z pękniętym mostkiem
niedziałającą klamkomanetką
luzem na suporcie
plastikowe hamulce Shimano ...
koło przednie no name

Do tego stery 1/1.4" które można kochać albo nienawidzić.

plusy
korba bio pace
przerzutki 300LX
rama

i w sumie na tyle dokupiłem już tulejki redukcyjne ale hmm kolorystyczne ten biały amortyzator tu nie zabardzo pasuje może jednak zostawię sztywny widelec Cóż zobaczymy .

Plan jesttaki by stworzyć rower idealny na szosę + krótkie odcinki szutrowe więc opony 2,5" odpadają :)

ok dość tego ględzenia Zdjęcia.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

#2
jeśli możesz mieć mostek od Corriego zostań na sztywniaku - będzie klasyk pełną gębą!
swoją drogą ciekaw jestem czy mój był starszy czy nowszy - a osprzęt Exage 300LX zawęża rozrzut roczników znacznie (1990-92) - mój miał główkę 1 1/8" a rurki tylnego trójkąta łączyły się z rurą podsiodłową poniżej górnej rurki...
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#3
Jeżeli rower głównie na szosę to wrzucił bym sztywny widelec i oponki 1,75, może jakieś slicki. Jeżdżę obecnie w takiej konfiguracji i jestem zadowolony. Na szutrze dasz spokojnie radę.
Jak patrzę na foto roweru to mi się wydaje, że producent projektował ramę pod widelec a nie amortyzator. Jakiś mi do tej geometrii nie podchodzi amortyzator. Ale to tylko moja opinia.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900