#76
Jako, że łikend upływa pod znakiem publikacji postępów w kończeniu projektów, postanowiłem umieścić dwa zdjęcia Gusty :)

https://plus.google.com/?gpcaz=4169b475 ... 9968740466

https://plus.google.com/?gpcaz=4169b475 ... 5510264866

Jak widać zrezygnowałem z czarnego mostka i złotej kierownicy, zdecydowanie nie pasują do tego roweru. Czekam z niecierpliwością na koła od smolara, jak tylko je dostanę dokończę składanie :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#78
seryjna z Gusty :) kiera i mostek będą zmienione, szczególnie że kiera jest zmęczona na max....
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#83
mam dosyć rewolucyjny pomysł. Co powiecie na to bym tak przygotował posiadane XTRowe szpeje i założył je do Gusty?

[center]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[/center]
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#85
polerowana turbina jest wg mnie brzydka. Zostawiłem "szczotkowaną", tak jak na którymś zdjęciu wcześniej.
Korci mnie by spolerować tak moje XTRowe gadzety... Aczkolwiek boję się, że ten stan się długo nie utrzyma...
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#87
logotypy to nie problem, zwektoryzuje i dam do wypalenia laserem. Obawiam się jedynie trwałości polerki... Co by się nie okazało, że po pół roku korba i przerzutka będą wyglądały tragicznie....
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#88
wygląda to naprawdę ładnie - na tych zdjęciach, które zamieściłeś! Warto spróbować!
Jakbyś miał mieć z tym zabawę nawet 1 na pół roku, czy to aż tak źle?

#89
witam.

części byłyby zjawiskowe... i nie typowe.

ja dokładnie rok temu robiłem rower dziewczynie i korba jest w polerce. przyznam szczerze że nie chodziło mi o lustro ale rower dużo część czasu przestał w nieogrzewnym garażu w sporej wilgoci... w przeciągu tygodnia go wyciągne to zrobię foto jak to się utrzymało.

generalnie pasta polerska jest lekko tlusta dlatego trzyma efekt a jeśli chcesz żeby zawsze wyglądało super to wystarczy przetrzec. ja swojej nie ruszalem więc będzie widać efekt bez poprawek.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#90
świetnie, to czekam na efekt.

Zacząłem się zastanawiać nad detalami i kurcze, jednak co raz gorzej to widze. O ile korba nie stanowi żadnego problemu, gdyż jest w pełni rozkręcalna, to przerzutki już taki problem stanowią. Z racji swoich ksztaltow cieżko będzie spolerować ich korpusy bez wybijania sworzni. Muszę to gruntownie przemyśleć, zeby nie zabić części.....
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#91
Będzie dobrze, wybrałeś chyba najładniejszą opcję z tym osprzętem, a tutaj masz efekt ramy o podobnej kolorystyce (efekt końcowy na ostatniej stronie), z białymi oponami wygląda rewelacyjnie:

http://www.retrobike.co.uk/forum/viewtopic.php?p=958242

I pomyśleć, że ten rower, który był dla mnie codziennością, ktoś tak pieści...Chociaż mój był na stx-sie, to smaczek kolorów miał ten sam - bordo i stalowe (mniej lub bardziej wypolerowane) dodatki - sztyca , mostek , kierownica. Może Ci to pomoże w podjęciu jakiejś decyzji.

#92
dzisiaj przyszły śrubki i wyszła mi taka o to korba:

Obrazek
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#96
A mówiłem Ci, Chrzanek, że zjadą śruby... ;-) Trochę słusznie ;-) Choć zawsze to lepiej niż malowanie śrub od XTRa farbką do modeli ;-)
Obrazek
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#97
Eeee.. tamto lepsze było. To trochę jak złoty łańcuch na tle tatuażu, na spoconej klacie...
Takie "umajenie". Nie wiem czemu skojarzyło mi się to też z kolorowymi, plastikowymi owijkami na kierownicę i proporczykami wiszącymi tu i ówdzie w autobusach..(prehistoria).

#99
a tu proszę, korba z założonymi ściągaczami :) Żaden pracownik sklepu rowerowego, a pytałem w trzech, nie był w stanie mi powiedzieć czy nowe ściągacze będą pasowały pod stare śruby do korby na kwadrat. Logika podpowiadała mi, że a i owszem, ale potrzebowałem pewności przed zakupem. Oto dowód:

[center]
Obrazek
[/center]
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#102
mi najbardziej przezzkadza odwrotnie przyklejony napis na prawym ramieniu, to jeszcze dzisiaj zmienie.
Śruby z napisami mnie jakoś nie rażą, po prostu śa. Są lekkie, czerwone, estetyczne i ich czerwień współgra z czerwienią sciągacza i bombowca. Te czerwone z allegro niestety już nie grają kolorystycznie.

Korba była obrabiana grubym papierem by nadać właśnie taki wygląd. Coś jak szczotkowane aluminium. Ma to wyglącać jak surowe alu, taki RAW LOOK.
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#105
cóż de gustus :) na próbę wypolerowałem kawałek korby i niestety wygląda ona jak każda inna, shimano, campa, sugino, czy cpi.... Po prostu korba. A tak, ma fakture, w dotyku jest szorstka, jak dla mnie super :)
Wygląda jak dopiero wyjęta z praski odkówka :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,