#136
no ja bym mógł mieć zoom'a w rowerze zimowym albo jakimś wole roboczym (z całym szacunkiem) bo mi jakoś nie podchodzi. mało charakterny, a do lightowych części to mu jeszcze daleko ;)
oczywiście czasem w niektórych rowerkach wygląda dość przyzwoicie, ale do karbonu nie pasuje, bardziej do cienkich stalowych rurek.
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#137
Focker, ja na taką 150-tkę się czaję od dawna, a Ty mi spłoszyłeś zwierzynę... :-D
Do kompletu marzeń dorzuciłbym jeszcze rogi sygnowane przez Overenda.

Z tym starym zumem albo sunturem jest właśnie taki szpas &#8211; jak kto się nie zna, to ma z Ciebie bekę. A tak naprawdę zabawę masz Ty.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#138
mili Państwo. własnie wróciłem z niedzielnej wycieczki, pękło dziewięć dyszek, a za stary jestem by dorkęcać w okół komina :)

wnioski są takie:
- dzisiaj wystawiam przełajówkę na allegro - staram miłość nie rdzewieje i wolę pozycję w mtb
- jak pięknie grają mythosy na asfalcie..... baaajka....
- jeszcze w życiu nie kręciłem tak dużo na blacie 46t, w sumie z 80%.... jak można mieć 42t, oto jest pytanie...
- i na koniec: ale się porobiło zwierzyny w lasach :)
- i na koniec końców: muszę kupić suport i tulejki. Przełożenie 34-34 jest o kant tyłka....

Wracając do kwestii kierowniczej. Zoom jest fajnie wykonany, to naprawdę kawał ciekawego żelastwa.
Satynowanie i waga klasa. Problem w tym, że jakiś amator kwaśnych jabłek tak mocno nacisnął mostek i obejmy klamkomanetek, że ta kiera wygląda na przetyraną. W trosce o własne zęby zacząłem szukać alternatywy. Dzisiaj jednak przejechałem kawałek i szczerze mówiąc jest lepiej niż myślałem, także zoom zostaje u mnie :)

Kierownice Mongoosa widzialem u Adama, jak odbierałem opony... to podstawowa kierownica z taniego modelu. Waży tone :/

aldek, jak znajdę jakieś godne następstwo dla Zooma, to Ci go po prostu wyślę :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#139
Stary Zoom to genialny Zoom! ja bym chciał zdobyć kierę 130 i rogi Overendowe (tak- bo to taka g...na firma że światowe sławy z nią współpracowały w latach 90! w sumie to ciekawe czy Overend ścigał się na klamotach Zooma?)

A co do rowerku - ładny, ale dla mnie korba wygląda jakby to był kompakt z szosówki wyjęty Za duży ten mały blat :-P
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#140
dzisiaj zmieniłem kierownicę, założyłem różki i tak oto projekt Gusta można uznać za skończony w 90%.

[center]
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
[/center]
Ostatnio zmieniony 2012-03-22, 17:57 przez chrzanek, łącznie zmieniany 1 raz.
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#142
Ciekawostka: Mostek Cromo widoczny na zdjęciu waży 184 gramy przy długości 120mm i z cięzkimi śrubami...
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#146
jacob pisze:
chrzanek pisze:Ciekawostka: Mostek Cromo widoczny na zdjęciu waży 184 gramy przy długości 120mm i z cięzkimi śrubami...
moim zdaniem to normalny wynik
To waga piórkowa jak na cro-mo. Dla porównania Thomson Elite 120mm 5 stopni waży 205 gram. Aczkolwiek do lekkich jak na CNC alu nie należy.

#147
Radziej, proszę Cię...nie porównuj do mostków thomson, roox, syncros, race face system bo to zawsze były klocki. standardowy mostek pro z aluminium to waga około 150g. ten stalowy z Gusty to mostek o normalnym wyniku, nie ma się czym podniecać.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


i mostek za 15pln
Obrazek
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#148
o prosze, czuje sie zakoczony. Tym bardziej, ze porównywałem do mostków: roox, syncros, rf system, czy itm big one, profile stiffy, a także syntace f149 i Riczeja Pro...

Muszę przyznać, że bardzo mnie zaskoczył szogun...
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#150
dziwny jest ten ,świat, stare mostki alu to przeważnie wyniki około 200g, a teraz poniżej 150g. za to stare stalówki ważyły około 175g :roll:

PS
Radziej,
tego stalowego za grosze będę testował w rowerze dojazdowym do pracy więc się okażę, ale ładnie wygląda
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<
cron