Malowanie. Cannondale, jak rozebrac headshock'a?

#1
Dzien Dobry!
Przesiadam się na Cannondale'a.
Ale chce mu odswiezyć lakier,już wkurza mnie jazda na obdrapanych rowerach,chce coś pięknego w koncu;)
Malowanie wybralem proszkowe,piecowe. DLatego amortyzator musze im dostarczyc jako jeden kawałek bez plastykowych i gumowych elementów, Da się to jakoś rozebrac,by tak im go dostarczyc?

Kolejna sprawa: naklejki, skąd wziąć takie naklejki,co by miały w komplecie naklejki malutkie F700, i male loga Cannondale - no wiecie,wszystkie małe szczegóły.

Nie moga to byc naklejki wycinane ploterem,tylko naklejki (drukowane?) - nie wiem jak ten drugi rodzaj naklejek się nazywa.
Głowne naklejki dwukolorowe "Cannondale" dałoby się wyciąc ploterem,jako 2 folie,ale te malutkie kolorowe loga Cannondale,juz nie. Macie namiary na taka firmę usługowa,co zrobi je pod zamówienie?

pzdr
dayus

#3
jak chcesz miec jakis fajny efekt a dysponujesz jakąś gotówką to nie lakieruj "se" proszkiem mimo iż jest to dość twardy lakier to nie dorówna efektem do tradycyjnych lakierów jakich się używa do lakierowania aut , brak mu ładnego połysku , mała ilość odcieni , praktycznie rower jest jednobarwny ,
a widelca też nie lakieruj " profesionalnym " spreyem chyba że mnie coś ominęło i może są już jakieś dobrej jakości , choć w lakierniach i na forach nic o tym nie piszą
wg mnie tradycyjne lakierowanie , na dobrze oczyszczoną powierzchnię jak na razie jest najlepszą metodą na odnowienie rowerku
żadne proszki mu nie dorównają niestety koszty nie są małe wiec niektórzy decydują się jeden kolor i naklejki
co do oryginalnych naklejek to z chęcia poznam tego speca z forum i zapoznam się z jego ofertą , bo sam jeszcze też nie znalazłem dobrze wykonanych naklejek wg projektu klienta które będa w miarę tanie oraz dobrze widoczne na czarnym tle
jak by ktoś miał namiar na taką osobę w kraju to dawajcie namiary
pozdr.