Giant Terrago ATB 1990

#1
No więc tak, jakiś czas temu udało mi sie upolować ww sprzęt, ale trochę mi zeszło na doprowadzenie go do stanu używalności. Jeszcze pare kwestii pozostawia do życzenia,wymiana linek i ew. pancerzy, regulacja hamulców.
Z tego co znalazłem w necie jest to Giant z 1990 i wygląda mi na stan 100% wyjęty z katalogu, a stan moim zdaniem bardzo dobry. W kwestii osprzętu chyba wszystko widać na zdjęciach. Nie widać na nim tylko plastikowej części od rolki zmiany ciągu linki, ale już nie zdążyłem go dokręcić przed zrobieniem zdjęc co by mi światło dzienne "nie uciekło" ;), ale jest również dedykowany - Giant.

Raczej będę go chciał sprzedać, ale jeszcze zobaczę bo dzisiaj odbyłem pierwszą jazdę i się rewelacyjnie prowadzi!

Jeśli chodzi o wagę to póki co nie mam pojęcia bo nie mam jak zmierzyć, ale lekki zbytnio nie jest. Wymiary podam albo jutro albo dopiero w przyszły weekend, ale ogółem jest to rama około 20 cali.

Chyba tyle i jeszcze dodam link do zdjęć: https://picasaweb.google.com/1119456754 ... agoATB1990
cron