#17
Podłubałem sobie trochę i zważyłem z ciekawości:

Widelec bez szału- Spinner superlite to nie jest niestety, z nabitą bieżnią waży 935g.
Rama z suportem, korbą, łańcuchem, przerzutką tył, tylnymi hamulcami i miskami sterów waży circa 4200g, co nawet z dobrym wiatrem daje jej wagę w okolicach 2300g. Jakby to powiedział Zimny "cyców nie miażdży". Więc sytuacja powoli się klaruje...
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#19
Hm, rower chyba podsłuchał moją rozmowę z potencjalnym nabywcą, bo zrobił mi psikusa.

Wyskoczyłem na otwarty trening mtb we wrocku, 2h jazdy po liściastych singlach lasku pilczyckiego ;]
Fajnie się te single kosiło, tył się ślizgał jak głupi w zakrętach ale glebłem na prostej drodze tylko ;D Uślizg w koleinę chyba jak dobrze pamiętam. Zaskoczył mnie mile maxxis wormdrive z przodu, ładnie się tych liści trzymał.

Do rzeczy jednak- z powodu odwrócenia ciągu wrzucenie większej tarczy wymaga pewnej siły (smarowałem co się dało), kilka razy zdawało mi się że jadę na środkowej i chciałem wrzucić wyższą, co udać się nie mogło, bo na dużej już jechałęm. Pod koniec treningu ostatni raz popełniłem ten błąd i kawałek manetki odleciał gdzieś w las- strzeliła główna oś ;/

Poprawcie mnie jeśli się mylę- bebechy mogę przełożyć z każdej manetki o tej budowie (obydwie dźwignie z przodu)?