Szpeja , cześci współczesne

#1
Nie wiem jak zatytuować temat, moze ktos ma inny pomysła, ale idea pozostaje.

Na poczatek znalazłem dzisiaj w ........ chwyty, ale jakie :lol:


Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek


pierwsz to idealna imitacja drewnianych rączek, ale może to mylic, wykonane jest z gumy, przyjemne w dotyku.
W połączeniu z oryginalnie wykonanym rowerem, np singlem i odpowiednio dobranymi komponentami mogą być ozdobą jakich mało - taka mała rzecz a cieszy oczy.
Chwyty mają alu końcówki przykręcane na imbusowe śrubki, po prostu czaaad.

Drugie , już nie tak "kultowo" wyglądające, ale też kolorek niczego , brąz będzie pasował do brązowego siodełka, są wersje czarne, żółte, czerwone , zakrętki mają niestety plastykowe.

Jedne i drugie podniosą walory remontowanego rowerka.
www.velotech.pl

#2
Przypomne temat, gdzie mozna wklejac jak popadnie propozycje i ciekawostki tuningowe i inne ala Retro Mtb i nowsze , które mogą pasować do naszych wspaniałych maszyn.

Teraz pochwale sie bo jako jedyny w okolicach mam na stanie komponenty tej firmy : www.paco-bike.com
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




A takze od przed chwili nastepne komponenty firmy www.agogobike.com.

Prosze zwrócić uwage głównie na drobne komponenty kolorowe, mostki, sztyce, kierownice, śruby tytanowe, aluminiu i inne ciekawe drobnostki pozwalające nam na tuning wagowy i optyczny naszego rowerka

Hitem są ostatnio zakrętki alu kolorowe na wentylki presta, lżejsze od plastykowych !!
www.velotech.pl

#5
bo nie pasował ogólnie, ale jak sam Ty podnosiłeś głos w sprawie Ramy starszej ubranej w XTR-a nowego, co nie mozna ?? mozna a jakze, byleby to było zgrane.
Natomiast KCNC ma wygląd futyrystyczny w porównaniu do np rogów Paco które sa idealna krótszą kopią rogów Cannondale, poza tym w 90-tych latach były srubecki kolorowe.

Mam ochote zastosować takie komponenty w jednym z rowerków, tylko na razie jeszcze problem z dłuższą sztyca conajmniej 400 mm w kolorze,
www.velotech.pl
cron