OWMTBC 2010

#1
Mam już pierwsze informacje na temat imprezy, więc jeśli ktoś chętny, to można sobie jakoś rozplanować urlop :-)
Tym razem miejscem spotkania będzie Wielka Brytania, a konkretnie północna Walia Całość odbędzie się w pierwszy weekend września, czyli w dniach 3-5 (najprawdopodobniej główne punkty programu będą w sobotę, piątek poświęcony zostanie na rejestrację i zapoznanie się uczestników, a niedziela na "rozjazd")
Rejestracja jest możliwa od 1 kwietnia, ilość miejsc ograniczona

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-09-01, 13:37 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
Załączniki
welshlogo.jpg

#4
kolejna porcja informacji

MIEJSCE Llanwryst, Północna Walia (najbliższe lotniska Manchester, Liverpool)

PLAN RAMOWY
czwartek 2.09 - jak widać można przyjechać wcześniej, nie na same mistrzostwa, wieczorem będzie impreza poprzedzająca część oficjalną (na ostatniej był Gary F, a ja frajer odpuściłem udział....)
piątek 3.09 - konkursy retro, przejażdżka / wycieczka z możliwością zabrania osób towarzyszących, rodzin, Retro Celebrity Forum (Radku, pomożesz? nie chcę czegoś źle napisać)
sobota 4.09 - część właściwa mistrzostw, wyścig, wieczorem ceremonia i impreza zamknięcia
niedziela 5.09 - wycieczka retro sprzętami po Północnej Walii i... wypad

NOCLEGI
na pewno będzie możliwość noclegów pod własnymi namiotami (ew przyczepami, kamperami)
będzie także grupowy domek / sala? (bunkhouse) za 35 funtów (2 noce piątkowa i sobotnia)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#14
Aż mi się łezka w oku zakręciła za znajomymi miejscami.
Dawaj więcej.

Ale muszę Cię wyprowadzić z błędu - podnoszony most wiktoriański na którym stoicie na jednym ze zdjęć to nie London Bridge, tylko Tower Bridge. London Bridge to następny most na zachód ;)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#16
OWMTBC 2010 zaszczycił swą obecnąścią światowej klasy zawodnik teamu Alpinestars w latach 1990-1993 - Tim Davies.
Poza odpowiedziami na liczne pytania dotyczące jego kariery, Tim opowiadał także o ewolucji zawodniczego sprzętu na początku lat '90. Zaprezentował także jedną z ostatnich konfiguracji swojego startowego Alpinestars'a Ti Mega.
Dziś i Wy możecie "dotknąć legendy" i oglądnąć w detalach rower Tima przywieziony wprost z tras Pucharu Grundiga!
http://retromtb.pl/galerie/sprzet/tim-davies-timega.htm
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#19
Korona standardowa - wycinana i anodowana, dlatego taka fajna.
Niestety - akurat te korony pękały - ale wyglądały świetnie.
W Magu21 i Magu10 w latach kolejnych korony nie pękały, ale już nie były takie fajne - były tylko kute - nie wycinane.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#25
Alpine Ti-mega z tytanowym widelcem jak dla mnie nie do pobicia. Ten P7 ze znakiem zapytania i Girvinem to najprawdopodobniej tytanowy Vitamin-T. Ten drugi Orange też.
Ale zwrócił moją uwagę ten San Andreas. Pamiętam polski katalog rowerowy 93' i tam był gdzieś na początku stron prawie taki sam tylko czarno-srebrny z Syncrosem gdzie tylko się dało łącznie z korbami Revolution, monstrualnymi tarczami Pro-stop i widelcem Suspenders. Ten rower wywarł na mnie tak porunujące wrażenie, conajmniej jakbym kosmitę ujrzał, że do dzisiaj pamiętam katalog i specyfikacje a jak widzę rower San Andreas to uruchamia mi się odruch Pawłowa i ślinię się jak dziecko.

#27
1) Mountain Goat, egzotyczna niszowa marka, ręczna robota. Takie rowery jak GT, Kona czy Scott nie cieszą się szacunkiem w tym światku jako mainstreamowe produkty.
2) Bardzo znana i lubiana postać właściciela MG na RB.

#29
Muszę Wam przyznać że z Mountain Cycle miałem tak jak Radek I choć o niebo bardziej widział mi się w kolorystyce z katalogu, to tego Maxowego oglądałem i ujeżdżałem z każdej strony :-)

A co do wygranej MG - myśle że osoba Chrisa nie miała tu wiele do czynienia Uczciwie trzeba przyznać, że rower miał kilka asów w rękawie - po I marka o czym było, po II rocznik - 86, a stan jak ze sklepu (ani jednej rysy zarówno na ramie jak i komponentach), po III rower bardzo spójny - full XT M730 3x6 z epoki, rower nie kupiony w całości tylko pieczołowicie budowany... nie był to mój typ, ale rozumiem decyzję sędziów
A co do Scotta - moja rama jest w bardzo dobrym stanie, ale nie w idealnym jak tamta
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA