#5
Lukanio pisze:Wiadomo ile zlot mniej więcej dni będzie trwał ? i czy ktoś jest z forum z Lubelszczyzny ? ;-)
Podobno 12 dni w porywach do 14.Od 21 do 23 czerwca:)
Lodzermensch

#7
niektórzy sami z północy Polski lecą, więc dasz radę
Z tego co widziałem jest parę osób z Roztocza (Zamóść i Krasnobród chyba się przewijały) - może ktoś dołączy?

Dokładny harmonogram zlotu pojawi się w wątku informacyjnym za jakiś czas, niemniej ramy czasowe to jak Corrado napisał (zaczynamy się zjeżdżać przeważnie w piątek po południu, na sobotę są zaplanowane główne atrakcje, na niedzielę zaś wspólna wycieczka, która trwa mniej więcej do pory obiadowej Później jest rozjazd, aby każdy spokojnie zdążył do domu) - oczywiście nie ma obowiązku aby uczestniczyć w całości imprezy; wiadomo że dojazdy różnie się składają (niektórzy przyjeżdżają w sobotę rano, inni zbierają się z rana w niedzielę etc)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#11
Lukanio pisze:Wybaczcie nie zauważyłem :oops: kurna trochę km mam żeby się samemu pociągiem zabrać :-P
Ja jadę sam ze Szczecina więc dasz radę! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#17
Normalnie nie mogę się doczekać :-) Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się przyjechać na więcej niż 1 dzień. Do zobaczenia :)
wheeler 5000 pro line
on-one pompino CX

#25
skolioza pisze:
YvesMoi pisze:będziecie chłodzić piwka dla spragnionych po rajdzie :)
właśnie - nie o sama jazdę przecież chodzi, a i w sobotę tej będzie też trochę mniej / krocej niż do tej pory
To ja tu trenuję jak dziki, to chociaż opcja dłuższej trasy żeby była. A i światła tym razem wezmę na nocną jazdę. Jak jedno piwo na trasie walnę to będę znowu niepokonany, każdy doping się chowa.

Będę tak na 90% chociaż jak zwykle nic jeszcze nie zabukowałem.
cron