beskid żywiecki ,wrzesień 2012

#1
Hallo ,korzystając z mojej niedawnej obecności w górach -wykonałem kilka objazdów dzień po dniu -co dokumentuje dołączona galeria. Generalnie objazdy ograniczyły się do sprawdzonych ,ale w tym roku nie przejechanych szlaków -tzn. objazd dorzecza cięcinki ,a to czerwonym szlakiem ,a to czarną ścieżką (polecam) :).
Kolejny wypad cięcina-żabnica-dadoki-boracza-prusów i zjazd z prusowa niebieskim szlakiem -2 lata temu robiłem go na specu i nie było tak różowo, szlak raczej niespecjalnie do polecenia dla sztywnych retro wynalazków ,gdyż początkowo fajna ścieżka kończy się jeszcze fajniejszą rąbanką ,a na koniec wypada na wieeeeelką łąkę.
Ostatni trip -cięcina-żabnica-boracza(szlakiem czarnym)-hala lipowska zielonym -rysianka-3kopce-magurka-cośtamcośtam-pilsko(pętelka na pilsku)-zjazd niebieskim singlem w stronę z której przyjechałem-rysianka-czerwonym szlakiem trawers romanki -żabnica-cięcina. Bardzo zadowolonym z wyjazdu.

Jeśli ktoś potrzebuje jakieś info nt. tamtych terenów -to proszę ,będę starał się pomóc.
p.s. kanapki z chałwą to świetne szturmżarcie


Obrazek


https://picasaweb.google.com/1070964223 ... zesien2012

#2
TY.... to ...........ten z czapeczka czy z lancuchem na glowie ??? :roll:

p.s. chalwe uwielbiam
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#4
>tak sie składa ,że lubie nosić mało subtelne kety ,ale tym razem to nie ja :)
>sprężyna jak sprężyna -taka była w tym damperze ,a działa to naprawde nieźle

a co do chałwy -to odkrycie -w kerfurze można se kilową kupić za 15 zeta ,więc na wycieczke taki batonik -jak ulał

#5
to jest santa cruz ? bo nalepek brak:) a przy takiej dlugosci montarzowej dampera taka sprezyna musi byc, choc sugeruje skok kolo150mm ;)

#6
santa ,owszem
romic miał właśnie takie długie sprężyny o dużej średnicy zewnętrznej -do tego wg.instrukcji -sprężyna ta nie może być skręcona -mi tam sie podoba ,zwłaszcza jak działa
>z tym akurat damperem ma to skoku około 180