neidziela, 5 maja, dolinki podkrakowskie

#1
hej,

planuje ze znajomym skoro świt (koło 7 rano) wypad w dolinki - tak na 3h, wg trasy, którą ostatnio śmignęliśmy ze Skoliozą: http://www.endomondo.com/workouts/l1SUx-6kbQo

start w okolicach Skoliozy - jakby Marcinowi nie było dane się z nami wybrać to przypuszczam, że wystartujemy gdzieś w okolicach Doliny Grzybowskiej i będziemy się przebijać w kierunku dolinek.
Ostatnio zmieniony 2012-08-03, 20:09 przez docent.net, łącznie zmieniany 1 raz.

#11
ooo , to deszcze u Was? a kto bedzie w szklarskiej na festiwalu?? pytam tu bo temat swierzy, mozna jakis mini spot i wypad w izery przy okazji zmontowac :), ciekaw jestem jak retro maszyny sprawdzily by sie w nowym mestie na singletracku

#14
dziś po południu zrobilem wreszcie całą trasę którą planowaliśmy z Maćkiem na 5 sierpnia (nie maja jak wisi w temacie :-))
Endorfina dostała trochę w palnik, klameczki Avida działają jak trza, ale nie o tym tu ;-)

Najważnijszy aspekt wyjazdu to nowo odkryty zjazd do Kobylańskiej :-) najpierw stromawo i korzonki (małe ale trza uważać), później nieco stromiej, gładka pylista ścianka na której wyhamować raczej się nie da Fajny, zjechalem z frajdą drugi raz (pierwszy wpdłem trochę na palę, więc wylazłem do góry żeby zjechać ladnie technicznie jak miłościwy pan nakazał ;-))
Poza tym góra zjazdu spod krzyża do Bramy Bolechowckiej cała w drobnych kamyczkach - ślisko, bo jedzie się jak na rolkach Dół za to zachaszczony niemiłosiernie, w dodatku pokrzywami... :-(
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA