sobotnie rowerowanie na wieżę Otto Von B.

#1
Witojcie,

w sobotę chciałbym podskoczyć i sfotografować wieżę Pana Ottona. Znajduje się ona na wzgórzu pomiędzy Piotrówkiem, a Mleczną.
Może ktoś ma ochotę na wspólny wypad.
Tempo sobotnie, częste postoje mile widziane (10lat temu nie wiedziałem co to ból krzyżobioder, teraz one też są retro)
Szacuję jakieś 80-90km. Dojedziemy wschodnią stroną ósemki, wrócimy zachodnią...
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#2
Szkoda że nie za tydzień bo teraz do domu zawijam ;/ Ja się z Jacobem wstępnie ugaduję na poniedziałek wieczór jakąś przejażdżkę ;]
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#4
Gdzie dokładnie jest ta wieża? Wczoraj się tam kręciłem ale miałem za mało czasu, żeby ją znaleźć. To jest wieża na Wierzycy, czy jest w okolicy jeszcze jakaś inna?

Mam sentyment do wież Bismarcka, bo kiedyś się wspinałem na Wieżę Gocławską w Szczecinie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#5
Wieża jest pięknie widoczna z DK 8, jadąc od Wrocławia jest po prawej stronie na wysokości Mlecznej, jakieś 7km przed Łagiewnikami. Dojechać do niej można ze wsi Piotrówek.
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#7
zawodowo zwiedzasz tamte okolice?
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#9
czekam na potwierdzenie w takim razie
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,