G(i)T wyprawa w noworoczny ranek

#1
Było nas dwóch, ja i Zapłotek. Ciągle padał miękki śnieg. Mróz przyzwoity, -5 st. C. I pustka, żywej duszy, ogrom zimy, cisza, aż żal było kaleczyć tę biel... Tak wrzucam, co by nie było, że my tu na Mazowszu, zimą śpimy.
Trasa – jakieś 14 km na południowy wschód od Grodziska Maz., osią wyprawy jest torowisko WKD. Tak akurat, by się dobrze poczuć, zresztą psiak jest młody, więc nie forsuję go tak bardzo :-)
Obrazek


Zapłotek i Timberline...
Obrazek


Takie tam strumyczki mazowieckie:
Obrazek


Jazda!
Obrazek


No i w ogóle, z psem się fajnie jeździ!
Obrazek
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#6
aldek pisze: Śnieg i mróz na razie trzymają się mocno, za oknem -6 st. C.
z przyjemnością donoszę że i w okolice Krk zima znów zawitała :-D od wczoraj sypało, ale temperatura była taka że nie wiadomo było czy się utrzyma Ale nocka scaliła to co napadało, dziś lekki mrozik i dalej sypie :-D
fajnie tak pobiegać z sankami po zaśnieżonych lokalnych drogach, jutro już pewnie przejadą pługiem i posolą....
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#7
Myśmy powitali Nowy rok deczke pózniej bo ja sam pociągnąłem do lasku po południu i jak to bywa zastała mnie noc w nim, coby nie było ciemno i szybko po ścieżkach w dół .

Obrazek
Obrazek



Dzisiaj natomiast zebralismy się w starej sprzed lat ekipie turystycznej ( no brakło jednego ) i pośmigali ( przynajmniej ja na pewno ) po Lasku , moim ulubionym był zjazd do szlabanu ( sikornik ) czego sobie nie odpuściłem, zreszta warto było widzieć miny ludzi jak gość na rowerze w dół zasuwa po śniegu z prędkością no jakby nie było na zime dużą.
Mając najlepsze opony - Seraki prędkości można było uzyskiwać nadzwyczaj spore.

Pare migawek i oczywiscie postój na koniec , aby rok się darzył

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
www.velotech.pl
cron