#2
Klein fajne ramy robił - wielkim fanem marki może nie mogę się nazwać, ale to:
Drugi Obrot pisze:Oryginalna farba, jeden z dziesięciu w tym kolorze
robi wrażenie! No i stan jak spod igły!

Tylko 10szt zostało wyprodukowane w takiej kolorystyce? jakaś limitowana edycja? z jakiej okazji jeśli tak?

A skoro już tyle pytań - mogę spytać czemu nie SPD M 737 i nie sztyca M900? ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#3
Klein od czasu do czasu produkował kolory na zamówienie jeżeli osoba albo sklep zamówił przynajmniej dziesięć sztuk. Także ten kolor (Gossamer) is parę innych wyszło z fabryki w takich małych liczbach.

Ja prawie zawsze wola M900 of M737, szczególnie na tym rowerze który mimo jego daty produkcji (1994) jest modelem 1993 kiedy M737 jeszcze nie istniało. Poza tym mam kilka grup M900 które wole zużyć =)

#4
Ahhhh, źle zrozumiałem pytanie. Wole płaskie pedały do normalnej jady, i zawsze mogę założyć inne na jazdę po górach.

Syncros jest bardziej wierne to oryginalnego sprzętu w tym czasie, M900 w rozmiarze 31.6 jest bardzo nietypowe.

#5
wygląda to na malowanie Puget Morning, ale jeśli to oryginalne to nie wiem :/
ogólnie nazewnictwo i paleta kolorków dla tych rowerów to jest jakiś czad po prostu.
grupa m900 pasuje, jedyna jaka chyba może pasować do tego malowania.
sztyca m900 SP-m900/m910 NIE występowała w rozmiarze 31,6
ładny!
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#6
Witam. Tak się zastanawiałem widząc na RB czy Fat Cogs swojsko brzmiący nick, czy to Polonus jakiś , a tu proszę z krwi i kości i to władający językiem polskim. Jaki ten internet mały ;-)
Piękny rower, chociaż nie jestem fanem Kleinów. Zazdroszczę miejsca zamieszkania, tam to dopiero można rarytasy trafić jak ten egzemplarz na przykład.
Weź wrzuć tutaj jakieś Faty przy okazji.

#9
powiem jedno: piękny!
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#12
piękne bajki... Taki Klein na razie może pozostać jedynie marzeniem....
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#15
Twoj Klein jest REWELACYJNY!
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#17
Tak naprawd&#281; to ten rower jest dosy&#263; mocno u&#380;ywany, i ma wile miejsc na farbie gdzie jest podrapany i tak dalej. W mojej opinii jest mo&#380;e 7 / 10... ewentualnie 8 / 10
cron