Lakier z kolorowymi patyczkami , pałeczkami?

#1
Cześć! Jestem ostrokołowcem, na forum RetroMTB trafilem przez przypadek , ale bardzo spodobala mi się atmosfera jaka tu panuje . Zlapalem bakcyla i za niewielkie pieniądze chcialbym zlozyc Retro MTB , singla.
wypatrzylem juz wszystkie części. Wiem nawet jaki będzie kolor ramy tylko tutaj pojawia się problem.
Chodzi o kolor czarny z kolorowymi patyczkami ( malutkimi 2 mm dlugosci) tak jakby byly zmieszane z lakierem
i nalozone na rame razem z nim. Calosc daje swietny efekt poniewaz patyczki mienią sie w sloncu.

Widzialem juz cos takiego w internecie tylko nie moge tego znalezc. Prosze o pomoc, jak to się nazywa i co najwazniejsze jak i gdzie mozna to zrobic :) ? :->

#8
himayer pisze:ile jesteś w stanie zapłacić za tak zrobioną ramę , mógłbym się podjąć czegoś takiego
i przedstawić wstępny wzór
pozdro
Również serdecznie Cię witamy na forum.
Lodzermensch

#11
Piter. pisze:Himayer , nie wiem ile bo nie mam pojęcia ile cos takiego kosztuje. moze Ty cos zaproponujesz?
spójrz na to :
http://glitpol.com/paleczki-mini.htm

są bardzo drobne i bardzo kolorowe ;-)
problem polega na tym że nigdy tego nie używałem i nie wiem ile warstw lakieru bezbarwnego trzeba by położyć aby te pałeczki nie były wyczuwalne po ręką
na tradycyjny brokat trzeba 3 warstwy machnąć
orientacyjnie renowacja ramy kosztuje około 300zł , wszystko zależy od wzoru
pozdrawiam wszystkich
cron