#2
Pamiętam i żałuje że to nie ja go kupiłem , Ty to masz dar do handlowania jak leci i z Retro w sumie niewiele wspólnego , kupić/sprzedać/ pozamiatać, Zimny opamiętaj sie !!!! :lol: masz jakiś rower , który kochasz i nie oddasz ???
www.velotech.pl

#6
I to jest prawidłowa odpowiedź ;).

A wracając do tematu - ostatnio podobny GT pojawił się na allegro.
Nie myślałeś o powrocie do przeszłości i zakupie tego rowerka?
Podobno zawieszenie było całkiem fajskie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#7
masz racje byl i zawieszenie ciekawe - tymbardziej, ze ta wersja z aukcji miala juz inny damper (noleen) i inny tylny wahacz (horst link, no i caly byl aluminiowy, ten z mojej ongis wersji wykonany byl ze stali(!))

Juz wlasciwie ta pierwsza wersja teoretycznie 1-zawiasowego rts-a to byly eksperymenty majace na celu uniezaleznienie wahacza od napedu, dolny zawias byl oparty na posredniczacym elemencie dzialajacym pantografowo - tutaj to lepiej widac:

Obrazek





Ciekawostka - pozniej GT zrobilo w koncu I-drive z udzialem mimosrodu (ktory to patent trafil do rowerow z decathlonu;), a nastepnie zatoczyl troche kolo wracajac do pomyslu z rts-a:

Obrazek

Obrazek



i do czego zmierzam? Przegladalem sobie ostatnio nowa oferte rowerow yeti....
Obrazek

Obrazek

Obrazek

#8
Trzeba przyznać, że GT ongiś brylował w rozwiązaniach mających odseparować zawieszenie od napędu. RTS, STS, I drive I, I-drive II itp. Co się teraz stało z tą firmą?

No i wszystko byłoby ładnie i pęknie, ale nazwa tej ramy GT jest nie do przełknięcia dla kibiców ŁKSu, więc nie polecam się na niej pojawiać w robotniczym mieście Łodzi ;)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .