#2671
Elektryki :-/ Sprzęt dla ludzi starszych, z dysfunkcjami ruchowymi, służb, leniwych i gadżeciarzy. Jeżdżenie zdrowego człowieka na elektryku to tak jakby zdrowy człowiek poszedł na siłownię gdzie ławki i sztangi mają zainstalowane wspomaganie elektryczne do wyciskania, podciągania itd.

#2672
DługiDżon pisze:Elektryki :-/ Sprzęt dla ludzi starszych, z dysfunkcjami ruchowymi, służb, leniwych i gadżeciarzy. Jeżdżenie zdrowego człowieka na elektryku to tak jakby zdrowy człowiek poszedł na siłownię gdzie ławki i sztangi mają zainstalowane wspomaganie elektryczne do wyciskania, podciągania itd.
Ha ha ha ha :lol: :lol: :lol:

#2673
hit00r II pisze:
skolioza pisze:Ale co tu dyskutować, o e-biku każdy zdanie swe wypowiedział w innym wątku, a Marcinek to koks bez dwóch zdań Do dyskusji trzeba bardziej kontrowersyjnych tez ;-)
Napisałem o nim prześmiewczo koks ponieważ się tu obnosi ze swoją "nogą" i co to nie on :lol:
Ale skoro twierdzisz że ma dobrą łydę to tylko pozazdrościć ... zwłaszcza taki "kartofel" jak ja nie ma szans :-P
Od dawna przestałem traktować swoje ciało jak maszynę do zapierdzielnia - lubię dobrze zeżreć oraz co nieco wypić.
Zupełnie nie trzymam rygoru treningowego oraz żywieniowego - ci co mnie poznali mogą zaświadczyć :lol:
Na rowerze jeżdżę ponieważ to uwielbiam i nie chcę wyglądać jak totalny knur 8-)

haha ale sie nakrecasz :idea: z postu na post jest coraz zabawniej ..gdzie ja sie obnosze ??? i z czym ??
...az sie boje co jeszcze wymyslisz haha

prawda jest taka ze podobnie jak ty robie rowerowe wycieczki po gorkach raz wiekszych raz mniejszych , licze kolejne kilogramy nadwagi i z zazdroscia patrze jak Bartowi chce sie zapierdalac :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2674
marcin74 pisze: prawda jest taka ze podobnie jak ty robie rowerowe wycieczki po gorkach raz wiekszych raz mniejszych , licze kolejne kilogramy nadwagi i z zazdroscia patrze jak Bartowi chce sie zapierdalac :idea:
Nie uwierzę jak nie zobaczę :lol:

#2676
DługiDżon pisze:Elektryki :-/ Sprzęt dla ludzi starszych, z dysfunkcjami ruchowymi, służb, leniwych i gadżeciarzy. Jeżdżenie zdrowego człowieka na elektryku to tak jakby zdrowy człowiek poszedł na siłownię gdzie ławki i sztangi mają zainstalowane wspomaganie elektryczne do wyciskania, podciągania itd.
Piertolisz głupoty.

Jakby mnie było stać, to bym sobie kupił jako piąty rower właśnie elektryka, choćby na dojazdy do pracy.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#2677
Bart pisze:
DługiDżon pisze:Elektryki :-/ Sprzęt dla ludzi starszych, z dysfunkcjami ruchowymi, służb, leniwych i gadżeciarzy. Jeżdżenie zdrowego człowieka na elektryku to tak jakby zdrowy człowiek poszedł na siłownię gdzie ławki i sztangi mają zainstalowane wspomaganie elektryczne do wyciskania, podciągania itd.
Piertolisz głupoty.

Jakby mnie było stać, to bym sobie kupił jako piąty rower właśnie elektryka, choćby na dojazdy do pracy.
Napisz sobie jeszcze w podpisie: Elektryk nie dla idiotów. Żeby wszystkim pokazać jaki jesteś trendy. Na forum retromtb :D
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#2678
Bart pisze:
DługiDżon pisze:Elektryki :-/ Sprzęt dla ludzi starszych, z dysfunkcjami ruchowymi, służb, leniwych i gadżeciarzy. Jeżdżenie zdrowego człowieka na elektryku to tak jakby zdrowy człowiek poszedł na siłownię gdzie ławki i sztangi mają zainstalowane wspomaganie elektryczne do wyciskania, podciągania itd.
Piertolisz głupoty.

Jakby mnie było stać, to bym sobie kupił jako piąty rower właśnie elektryka, choćby na dojazdy do pracy.
Sęk w tym że DługiDżon MA RACJĘ.
Elektryk to NIE JEST ROWER :!:
Koniec i basta.
Jest to pojazd przeznaczony dla :
- leniwych bez kondycji
- osób starszych , które nie mają już tego zdrowia co kiedyś ale chciały by się ruszać
- środek transportu np do pracy
- coś dla kobiet , które nie mają ochoty łykać kilometrów żeby nadążyć za swoim paziem
- dla dzieci // młodzieży ( tej obecnej leniwej )
- dla osób niepełnosprawnych jako rehabilitacja

Takiego pojazdu nie można mylić z rowerem bo to ujma dla tych wszystkich , którzy jadą tylko i wyłącznie za pomocą własnych mięśni.

Jeśli tego nie rozumiesz to chyba zbyt wysoko ciebie ceniłem.

#2680
Wisła płynie na wysokości 13-14 metrów, więc każda górka mająca 50-70-80 m max staje się widoczna ;) Niektórzy to w ogóle mają płasko jak stół, na szczęście jest u mnie kilka małych podjazdów. Najwyższy punkt w okolicy ( w promieniu 20 km ) znalazłem 118 m.n.p.m i byłem tam kilka dni temu, ale realnie największe podjazdy to tak jak mówiłem wczesniej z około 25-35 mnpm na 70-95 to max potem to albo się wypłaszcza, albo teren pofałdowany, żeby wznieść się na koniec po 2-3 km na 100-115 mnpm.
http://www.szukaj-trasy.com/wysokosc.html

#2681
Obrazek



Obrazek


takie tam z ostatniego miesiaca ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2684
corrado1111 pisze:Wheeler wymiata.
za dwa tygodnie bedzie u Ciebie ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2687
corrado1111 pisze:
marcin74 pisze:
corrado1111 pisze:Wheeler wymiata.
za dwa tygodnie bedzie u Ciebie ;)
No bez przesady, bez takich prezentów:)
hahaha.....masz jeszcze jedno :)

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2688
marcin74 pisze:
corrado1111 pisze:
marcin74 pisze:
corrado1111 pisze:Wheeler wymiata.
za dwa tygodnie bedzie u Ciebie ;)
No bez przesady, bez takich prezentów:)
hahaha.....masz jeszcze jedno :)

[url=https://images82.fotosik.pl/1102/fcd812e071b49875.jpg]Obrazek[/URL]
o ile pierwsze foto ujdzie to to co tu wklejasz to drugie ? ono nie przedstawia ....... nic , żadnego krajobrazu ani miejsca ciekawego, a temat prezentacji rowerów jest po co ? i jeszcze poucinane koła . . . . .. . .

:mrgreen: :mrgreen:
Lodzermensch

#2689
Piotr faktycznie do twojej wysublimowanej tworczosci z koszem na smieci w tle sporo mi brakuje :oops:
:oops: :oops:

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2690
marcin74 pisze: takie tam z ostatniego miesiaca ;)
Ode mnie DUŻY ;-) minus za brak zatyczek kierownicy :mrgreen:
Bianchi ładne ale trochę za mało wyraziste.
Jaka jest masa całkowita tego roweru ?
Słyszałem że te koła to straszne gówno w porównaniu do ich absurdalnej ceny ... ponoć mają chińskie łożyska :shock:
Ile w tym prawdy ?

#2692
hit00r II pisze:

Jaka jest masa całkowita tego roweru ?

Słyszałem że te koła to straszne gówno w porównaniu do ich absurdalnej ceny

... ponoć mają chińskie łożyska :shock:
Ile w tym prawdy ?
ad1 to nie jest rower to jest Bianchi
ad2 absurdem jest ze taki np Lewandowski zarabia na takie kola w...5....6 min ???
ad3 malo

generalnie nic na temat :idea: myslalem ze o gory zapytasz :lol: :lol: :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#2693
Dzisiaj korzystając ze złej pogody postanowiłem wybadać tego singla o którym wspominałem wcześniej.
Było warto 8-)
Teraz już nie będę jechał całości asfaltem tylko większość terenem :lol:
Zamieszczam również zdjęcie grobu lotników , którzy usiłowali nawiać przed czerwoną zarazą w 1946 roku ale się rozbili :-|
PS - Marcinek ... szkoda że w twojej odpowiedzi nie ma żadnych konkretów.
Fajnie by było gdybyś odpisywał z taką samą pasją jak wtedy kiedy się czepiasz 8-)
Załączniki
Zdjęcie0253.jpg
Zdjęcie0252.jpg
Zdjęcie0249.jpg
Zdjęcie0248.jpg
Zdjęcie0247.jpg
Zdjęcie0246.jpg
Zdjęcie0250.jpg

#2695
Bart pisze:Fajna przyjemna traska.

hit00r II pisze:Teraz już nie będę jechał całości asfaltem tylko większość terenem
Gratuluję męskiej decyzji :mrgreen:
Sęk w tym że wcześniej nie było takiej opcji - albo asfalt albo specjalnie trzeba by jechać gdzieś indziej.
Teraz to wszystko będzie praktycznie po drodze.
A zapierdzielanie 100 km/h też jest możliwe bo z samej góry nic nie ma innego :lol:
Singiel wygląda na lajtowy i szybki - pojadę rowerem to się przekonam jak jest naprawdę 8-)

#2696
po przesiadce z szosy na szersze gumki jeżdzę głównie wzdłuż Wisły
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Trasa wzdłuż Wisły po każdym większym deszczu ma inny profil - wyrobiony głównie przez auta terenowe, zdjęcie tego nie oddaje ele te koleiny potrafią być głebokie i grząskie, nie warto zwalniać ;)
Obrazek





oraz po MPK, bo 'praktycznie w nim mieszkam' ;)
Obrazek

#2697
marcin74 pisze:Piotr faktycznie do twojej wysublimowanej tworczosci z koszem na smieci w tle sporo mi brakuje :oops:
:oops: :oops:

[url=https://images81.fotosik.pl/1101/ba216b8b13d39f68.jpg]Obrazek[/URL]
a czy napisałem że byłem na wycieczce czy na treningu ? więc przedstawiam na czym "trenowałem" logiczne ?, tłem jest przyrząd, a na drugiej fotce jest tło - zakole Wisły, może za bardzo wyeksponowany rower i tu można było się przyczepić, niestety moje szosowanie jest nudne i nie ma gdzie robić fotek.
www.velotech.pl

#2698
Piotr pisze: niestety moje szosowanie jest nudne i nie ma gdzie robić fotek.
To już wiem dla czego jesteś taki WKURFIONY I ZGRYŹLIWY :lol: :lol: :lol:

#2700
Żeby nie było, proszę bardzo typowa trasa, z domu do Kryspinowa i nazad, średnio ok 30 -40 km.

Stopień wodny na Wiśle - Kolna.
Obrazek


Kładka rowerowo-piesza
Obrazek


Widok na Lasek Wolski od tyłu i klasztor.
Obrazek


Dzisiaj trafiłem na treningi do Mistrzostw Świata, które odbędą się w weekend tam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


No i takie coś jest tylko na trasie ciekawego, reszta to nos w opone i kadencja .
www.velotech.pl