#271
hit00r II pisze:Nie wznoś się więc tak wysoko bo możesz boleśnie upaść 8-)
Swiadek jehowy ?????
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#272
marcin74 pisze:
hit00r II pisze:Nie wznoś się więc tak wysoko bo możesz boleśnie upaść 8-)
Swiadek jehowy ?????
O kuuuuufa :!: :shock:
Tak to jeszcze mnie nikt nie obraził :evil:

#275
Bart pisze:Już na miejscu. Zimno jak w październiku ;-)
Dla mnie nie ma pojęcia ZIMNO :mrgreen:
Zapalenie płuc jest mi obce ładuję Odrodzenie gdy jest + 10 na krótko a później zmywam pot w wodzie + 5 stopni .
Wtedy człowiek jest zahartowany jak cholera :lol:

#284
hit00r II pisze:Mrągowo ?
Superpłasko - czyli zajebiście :mrgreen:
Jedz i wygraj :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#285
marcin74 pisze:
hit00r II pisze:Mrągowo ?
Superpłasko - czyli zajebiście :mrgreen:
Jedz i wygraj :idea:
Przecież wielokrotnie ci pisałem jak to u mnie wygląda ... że już mnie to nie jara.
Ile mogę się powtarzać ?
Żeby cokolwiek wygrać to trzeba mieć przede wszystkim czas oraz siłę po robocie.
Obecnie to mi się nawet nie chce pchać na Odrodzenie w tygodniu bo taki jestem wyrąbany :-|
Nawet jak pojadę w sobotę po robocie albo w niedzielę to czuję jak mnie napieprzają kolana ... bo tam chyba zbyt stromo :-P

#286
Pomimo, że Szwajcaria na brak gór nie może narzekać zobaczcie na jakich trasach odbywały się mistrzostwa tego kraju w XC w ubiegłym roku:

https://www.youtube.com/watch?v=8-JvTrHxIq4

Absolutnie brak długich, nużących podjazdów, tylko ciągła rąbanka pełna zakrętów i przeszkód.
Na długich i nierzadko nudnych trasach w wysokich górach są rozgrywane maratony. Ciekawe że startuje w nich tak wiele osób - 500, 1000, 1500. I większość z uczestnikow na spokojnie sobie taką trasę przejedzie, lub podprowadzi/sprowadzi z trudniejszych odcinków ale jakoś w końcu dotrze do mety. A dlaczego nie ma tych osób na krótkich 20-30 kilometrowych zawodach XC? Bo 80% tych co startują w maratonach na XC by się zarżnęła po kilku minutach, a po dublach musieliby poschodzić z trasy.
https://www.facebook.com/evobikesycow

#288
Adamello pisze: Na długich i nierzadko nudnych trasach w wysokich górach są rozgrywane maratony. 80% tych co startują w maratonach na XC by się zarżnęła po kilku minutach, a po dublach musieliby poschodzić z trasy.
XC i Maraton to dwie zupełnie różne dyscypliny , których nie powinno się porównywać :mrgreen:

#290
Na 4,6 km około 200 m przewyższenia na podjazdach, no no, będzie ciężko ;) Ile rund jedziesz?
/edit

To ta moja górka blisko domu co ma 43 m w pionie na 520 m długości, wjechać, zjechać i tak prawie 5 razy, nieźle :) a górka ma 8,3 % ( 8,27 )

#295
Bart pisze:Durnie
Jacy DURNIE ?
Pytałem o dystans a ty nie udzieliłeś odpowiedzi.
To kto jest durniem ?
PS: żartu od Corrado nie załapałeś :lol: :?:

#298
U nas będzie w sobotę maraton gdzie ktoś (Grabek?) dowalił najdłuższy dystans ... 100 km po górach :roll:
To już dla wybitnych koksów.
Może Marcinek będzie startował :lol: :?:

#300
skolioza pisze:Dowalił... kurczę jak startowałem regularnie +/- między 2003 a 2010 to giga u GG to była regularnie setunia, czasem dziewięćdziesiąt parę, a mega 60-70 A i wtedy GG uchodził za budowniczego bardziej wymagających tras niż Grabek - tak aż poszło to na liczbę startujących ze 100 w górach to jest niewiadomoco?
zgadza się, jakoś setki były standardem i to nie łatwe, chodź Mega wystarczająco potrafiły zwalić z nóg czasem.
www.velotech.pl
cron