#276
Super wygląda 8-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#278
Poszaleć to nie poszalałem jeszcze. Wezmę go do puszczy w przyszły weekend. Oby pogoda była.
Ale najpierw jakieś zdjęcia, bo później znowu będzie trzeba czyścić a i coś zawsze może się stać, kamienie, obcierki, itd. :mrgreen:
Katował nie będę, na razie mi szkoda.
[center]
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

[/center]
A tak ten rower wyglądał w 1992 roku.
[center]
Obrazek

[/center]
Ostatnio zmieniony 2018-09-09, 16:29 przez 90s_fan, łącznie zmieniany 11 razy.
Wheeler Cross Line 3000 `93 -RESPAWNED
Alpinestars Cro-Mega LX `92 -IN PROGRESS
Breezer Thunder `92 -RESPAWNED
DB Axis `91 -IN PROGRESS

#282
Szczerze, to sporo tam wisi. Nie oglądałem nic bo byłem w sporym pośpiechu. Podrzuciłem rower, wyjaśniłem o co chodzi, później wpadłem przed zamknięciem na szybkości. Kali kiedy nie wpadnę z rękami w serwisowaniu damper`ów :mrgreen:

Z tego co pamiętam dawniej Kali wspominał mi o właśnie o takim klasyku, który posiada.
Może jest to ten o którym piszesz.

Fajny gość muszę przyznać, pamiętał że ja "to ten od Wheeler`a" - zlecałem im tam wtedy coś.
A chyba największą ciekawostką jest fakt, że Wheeler pochodzi ze sklepu Secesja, kupiony w 1993 roku, czyli wtedy kiedy Kali zaczynał tam karierę. No trochę pogadaliśmy muszę przyznać.
Już mnie tam kojarzą i pytają co będzie następne. Breezer chyba też im się bardzo podobał.
Zastanawiali się skąd do cholery coś takiego wziąłem.
Wheeler Cross Line 3000 `93 -RESPAWNED
Alpinestars Cro-Mega LX `92 -IN PROGRESS
Breezer Thunder `92 -RESPAWNED
DB Axis `91 -IN PROGRESS

#283
Kali fajny gość i lubi retro klimaty. Nawet był kiedyś ze mną na giełdzie w Sandomierzu w poszukiwaniu perełek. Trzeba będzie odwiedzić przy okazji wizyty w Krakowie :)

#284
Trochę mi zajęło czasu żeby przebrnąć przez cały wątek. Pozamiatałeś to forum a może i nawet całe internety. Przyglądałem się tej ramie jakiś czas temu, nie pamiętam gdzie mi mignęła. Ebay? Zdaje się że w Szkocji więc się nad nią mocno zastanawialem bo aktualnie żyję w UK. Zapomniałem o niej a wypłynęła na tym forum. Cieszę się że trafiła w takie dobre ręce. Rispekt.

#285
Dzięki.

Co do tego akurat egzemplarza to jest to fabryczny komplet.
Nie był wystawiony do sprzedaży. Dałem ogłoszenie, że kupię coś podobnego i zgłosił się gość z propozycją.
Poprzedni właściciel kupił go natomiast za symboliczną kwotę, prawdop. na jakimś angielskim portalu z ogłoszeniami, po czym trzymał go wiele lat, nie używając go.

Prawdą jest natomiast, że pojawiają się czasem framesety Breezer`ów z tamtych lat na aukcjach. Często w chorych pieniądzach i mocno podniszczone. Widuję też mocno pomieszane epokowo składaki.
Wheeler Cross Line 3000 `93 -RESPAWNED
Alpinestars Cro-Mega LX `92 -IN PROGRESS
Breezer Thunder `92 -RESPAWNED
DB Axis `91 -IN PROGRESS