Re: S'bike 26" (uff ;-)) - roboczy pomykacz

#40
Odgrzewam nieco, takie cudo kupiłem, będzie projekt z niego:

Obrazek


Obrazek


Ciekawostka taka, że.. poprawcie mnie jeśli się mylę, ale ze zdjęć spotykanych Sbików widać, że były ubierane w Syncrosy, tu jest sztyca Syncrosa (ledwo widać logo wytarte), ale jest tytanowa! raczej ;)
..sądząc po wadze, no i ścianki rurki cieniutkie.

Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: S'bike 26" (uff ;-)) - roboczy pomykacz

#42
Pisząc 'haki' masz na myśli Voteca? Jeszcze się nie zapoznałem z nomenklaturą tu na forum obecną :)
Nie no wałkowałem gościa i wiedziałem, że rama alu. A co, były takie stalowe? Chyba, że coś źle zrozumiałem..
Suport, właśnie miałem pisać jak to odkręcić, bo nie miałem z takim styczności. Ale i tak zaorany (kiepsko się kręci).
Dałem za rower 400zł + 28 przesyłka, graty typu 'tourney' powykręcałem, koła Bontragera ładne, Votec pracuje dobrze.
Teraz powoli będę kminił co przemalować itd, ja się z takimi sprawami nie spieszę, więc efekt finalny będzie.. kiedyś :)
..no i jeszcze ten Votec, chcę żeby tu został, tylko mocowanie pod tarcze jakieś pomotane :/ chciałem do niego HS33 założyć, ale pivotów w Votecu brak.
Mam jeszcze Gustavy, ale rama nie ma mocowania.. ehhh i takie rozterki.


suport:
Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: S'bike 26" (uff ;-)) - roboczy pomykacz

#47
Raczej go dopieszczę :) Umyję i zobaczę jak to wygląda, ale czarnego raczej go nie chcę zostawiać. Mam taniego lakiernika samochodowego. Za 50zł powinien mi tę ramkę pomalować. Naklejki dorobić,
przednia i tak jest zdarta. To jest model 94/95 jakoś jeśli się nie mylę i w tym klimacie chciałbym go utrzymać osprzętowo.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: S'bike 26" (uff ;-)) - roboczy pomykacz

#48
Gdzieś wyżej ktoś gdybał ile ramka waży, 2340 dziś zmierzone, ale z niezidentyfikowanym suportem i jakimiś dziwnymi miskami alu od Voteca..

Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: S'bike 26" (uff ;-)) - roboczy pomykacz

#49
skolioza pisze:
2019-05-22, 08:44
... i suport też może okazac ciekawy :-)
No to coś ciekawego :)
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale to klasa tytan raczej ;) (ośka), nie przyciąga to coś magnesu więc crmo odpada, zresztą nie przy tej wadze.
Ta śrubka to samo, 6g, tylko cholera drugiej brak, mam nadzieję, że nie wyrzuciłem jej z kartonem :/
Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: S'bike 26" (uff ;-)) - roboczy pomykacz

#50
skolioza pisze:
2019-05-23, 07:10
Pisząc haki miałem na myśli elementy w których mocujesz tylne koło ;-)
Ja pierniczę dopiero doczytałem :) no jasne, że haki to haki od koła, tyle że nie widziałem w nich nic nadzwyczajnego, dlatego pomotałem coś.. ehh ja często pod wpływem delikatnym jestem :)

.. tłumaczę się, bo .. siara.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
cron