#31
kiedyś tam dzwoniłem to babka powiedziała że jest luz. też chcę się w tym roku wybrać :)\
ja nie mam samochodu ani prawka plan zakładał by podjechać pociągiem do krzeszowic i potem na miejsce rowerem to jest jakieś 15 km ;-)

#32
już chyba o to pytałem, albo może i nie?, ale czy będzie jakimś wielkim fopa jak się zamelduję na nie retro sprzęcie bo nie gotowy? No ale ważne że HT, stal i zacna marka ;-)
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#37
Cezary pisze:wybieram się co roku i zawsze coś... teraz jednak termin już trafił do kalendarza
dostaliśmy właśnie zaproszenie na ślub i wesele 9 czerwca - czyli jak zwykle coś...
tym razem jednak nie odkładam przyjazdu na przyszły rok - najwyżej wypiszą mnie z rodziny, a para młoda dostanie życzenia MMSem z obrazkiem ze złotu
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >

#38
Cezary Czapski pisze:
Cezary pisze:wybieram się co roku i zawsze coś... teraz jednak termin już trafił do kalendarza
dostaliśmy właśnie zaproszenie na ślub i wesele 9 czerwca - czyli jak zwykle coś...
tym razem jednak nie odkładam przyjazdu na przyszły rok - najwyżej wypiszą mnie z rodziny, a para młoda dostanie życzenia MMSem z obrazkiem ze złotu


Słuszna decyzja.
Lodzermensch