#151
Bart pisze: Dla mnie 3000 zł to średnia półka.
Średnia półka jeśli chodzi o nowe rowery z kołem 29 cali zaczyna się od 8000 zł jeśli chodzi o topowych producentów.
Za 3000 to można sobie kupić porządne GOŁE KOŁA w rozmiarze 29 cali.
Skoro dla ciebie 3000 zł to średnia półka - to tak jak byś stwierdził że Shimano Altus jest średnią półką :->
Gdybyś miał na myśli 3000 za używanego 29 to bym jeszcze zrozumiał ale nie nówkę ze sklepu.
Przyłączę się do narzekań innych - za dużo pierdół wciskasz do tematu.
Ja też czasami to robię ale jednak nie przeginam z tym że kupiłem klocki hamulcowe albo łańcuch.
O ile post z wymianą napędu był jak najbardziej uzasadniony o tyle kolejne już nie koniecznie.
Kupisz koła - zamieść post , kupisz amor - zamieść post.
PS - DZISIAJ ŚMIERDZĄ MI STOPY :!: :mrgreen:

#153
Pokazujecie kolejny już raz swoje chamstwo i indolencje już nie wspomnę o debilnych wypowiedziach jakie produkujecie, jak komuś nie pasuje to nie czyta i nie komentuje, to cechuje człowieka inteligentnego a nie debila !

Bart, na Twoim miejscu przestań komentować takie wypowiedzi bo to nie ma sensu, wzmaga tylko agresje i słowotok bezsensu.
wpisuj se co chcesz, Ciebie to jara, chciałbyś się z kimś podzielić informacjami, a może jakieś porady a tu jak zwykle gówno a nie merytoryczna dyskusja.

A co do roweru to wiele ludzi modernizuje swoje, osprzęt się zużywa, kupuje się lepsze komponenty, podstawą jest rama, jak jest dobra to zmienia się inne szpeja, i tak było od lat, a kwestionowanie tego i wyliczanie co można było kupić lepszego itd nie ma tu żadnego zastosowania, taka jest wola właściciela i radziłbym nie odnosić się personalnie w wypowiedziach, a rolą admina jest właśnie karanie za takie wypowiedzi nie dotyczące przedmiotu dyskusji.
www.velotech.pl

#154
Piotr pisze:Pokazujecie kolejny już raz swoje chamstwo i indolencje już nie wspomnę o debilnych wypowiedziach jakie produkujecie, jak komuś nie pasuje to nie czyta i nie komentuje, to cechuje człowieka inteligentnego a nie debila !
Czytam i oczom nie wierzę :shock:
Zapisałeś się do jakiegoś psychologa czy zmieniłeś dietę :?:
Piszesz tak rozważnie i bez emocji zupełnie jak nie ty :shock:

Bart - "Po tym co pokazałeś ostatnio w dziale Retro MTB, nie wypowiadaj się już lepiej."
No a co ci nie pasuje ?
Wszystko opisałem co i jak będzie , czepiasz się dla zasady żeby odbić piłeczkę 8-)
:?:
Ja przecież nie napisałem na temat twojego roweru nic złego tylko suche fakty , którym nie da się zaprzeczyć i dobrze o tym wiesz a jeśli nie to wystarczy sięgnąć po katalog i zobaczyć sobie rozpiskę grup osprzętu co jest na jakim poziomie w hierarchii.
Nie neguję tego że wymieniasz w nim części bo to przecież dobrze skoro sprawia ci to radość.
Napisałem że widział bym w nim lepszy widelec i koła i wtedy to by był najkorzystniejszy upgrade.

#156
Bart pisze:Poprzedni napęd trafił do Cubika żony :-D
Założę się że twojej żonie ten napęd nie zrobi różnicy - jest to jest , nie ma to nie ma :-)
I tak musi pedałować :mrgreen:

#159
Bart pisze:Oponki na sezon wiosenno-letni założone :) Zaczynamy zabawę :mrgreen:
Oponki oponkami ale nadal JEST BRZYDKI :-/
A wentylki też nowe założyłeś ?
Jaki mają kolor ?
Szare , żółte a może czarne :lol: ?

#161
Bart pisze:A co tam :-P :mrgreen:
Ech ... fotki z netu jak znalazł ... niedługo pierdykniesz ... JAK SĄ NA ROWERZE :->
PS - po kiego diabła ci takie kosy ?
Te hamulce są aż za ostre 8-)

#164
Bart pisze:Ale wypas :-P
Wypas to był by HOPE 8-)
Ale biorąc pod uwagę resztę twojego osprzętu to faktycznie wypas.
Te heble mają to do siebie że są agresywne niczym Łysy z Brazzers podczas kręcenia scen :mrgreen:
Nie dziwię się że je kupiłeś skoro różnica w cenie była symboliczna - sam bym tak zrobił o ile chciał bym Shimano.

#168
Po cholerę obkleiłeś tył ramy jakąś GÓWNIANĄ taśmą izolacyjną?
To jest paskudne i bez sensu.
Jeszcze bym zrozumiał gdyby to była topowa rama - wtedy można chuchać.
Jak ją kiedyś będziesz sprzedawał to i tak nie będzie wiele więcej warta od takiej mniej zadbanej.
Też kiedyś w wieku 15 lat miałem taką fazę żeby idiotycznie obklejać ale szybko z niej wyrosłem.

#170
Bart pisze:
hit00r II pisze:i bez sensu
Twoje życie jest bez sensu.
Skoro moje życie jest bez sensu to jak nazwać twoje ?
Składasz jednego szankla i się nim podniecasz jak by to było nie wiadomo co.
Piszę ci że coś jest brzydkie a ty się odnosisz do mojego życia jak gimbus ?
Każdemu sprzedajesz takie mierne docinki jeśli nie pieje z zachwytu nad twoim dziełem ?
Ja mogę ci dołożyć o wiele mocniej ... ale po co ?
Taśma na ramie wygląda beznadziejnie i tyle ... na widelcu to już nawet nie skomentuję.
Weź może powlecz cały rower jakąś masą plastyczną żeby przetrwał ze 2 stulecia ...
Chcesz zabezpieczyć to naklej przezroczystą folię - ktoś to po coś wymyślił.

#171
hit00r II pisze:
Bart pisze: ...
Weź może powlecz cały rower jakąś masą plastyczną żeby przetrwał ze 2 stulecia ...
Np. smołą.
Byłby dyskretny akcent retro ;-)

#172
RS pisze:
hit00r II pisze:
Bart pisze: ...
Weź może powlecz cały rower jakąś masą plastyczną żeby przetrwał ze 2 stulecia ...
Np. smołą.
Byłby dyskretny akcent retro ;-)
I przy okazji Stealth
Lodzermensch

#178
Bart pisze:
hit00r II pisze:
corrado1111 pisze: :mrgreen:
Tak samo stylowy jak rower z tematu :->
.
I tak twój Marin jest najstylowszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tyle że Marin wygląda OK . Oczywiście nie pod kątem doboru osprzętu z epoki. Miał być rowerem do jak najsprawniejszego łykania kilometrów i świetnie się do tego nadaje.Wprowadzam w nim zmiany , które powodują że jest sprawniejszą maszyną a nie pod kątem retro. Nigdy nie twierdziłem że będzie sprzętem na wystawę.
Na wystawę jest Super V2000 ... chyba że go nie widziałeś 8-)
Może wyszydzisz tego Cannondale'a cwaniaczku 8-) :?:

#180
skolioza pisze:
hit00r II pisze:Tyle że Marin wygląda OK
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wprost powala urodą :lol: :lol: :lol: aż sobie znowu Twój wątek otwarłem żeby sobie o tym przypomnieć :lol: :lol: :lol:
OTWARŁEM - OMFG :!: :shock:
Mój rower jest ładny sam w sobie bo klasyczny ... natomiast nie jako eksponat retro.
Wielu osobom się podobał ale to nie byli znawcy retro sprzętu tylko laicy.
Czytaj ze zrozumieniem Ociec 8-)
cron