#3
Szacun i powodzenia.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#7
Bart pisze:
skolioza pisze:Zapowiadają od weekendu ocieplenie - bardzo na to liczę :mrgreen:
Też mam nadzieję. Tymczasem od 3 h znowu pada to białe gówno... :-|
Ba bardzo dokarmiałeś gołębie w zimie skoro Ci białe gówno leci z nieba. U nas leci śnieg.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#9
Jeszcze 3 tygodnie, dużo w pogodzie się może zmienić :p
PS. U nas tez pada śnieg. Dziś super 3 godzinki na nartach w Myślenicach zaliczyłem ;)

#10
focker pisze:
Bart pisze:
skolioza pisze:Zapowiadają od weekendu ocieplenie - bardzo na to liczę :mrgreen:
Też mam nadzieję. Tymczasem od 3 h znowu pada to białe gówno... :-|
Ba bardzo dokarmiałeś gołębie w zimie skoro Ci białe gówno leci z nieba. U nas leci śnieg.
To było chyba nawiązanie do tej słynnej pasty o domku w Karkonoszach. Tam pojawia się to określenie

#13
Jesteśmy :-)
veni, vidi, a vici połowicznie - ukraińskie realia nas nieco zaskoczyły (i nie chodzi o jakość dróg), machnęliśmy całe zaplanowane 360km, ale wyszła tylko połowa pętelki, która na mapie miała mieć tą długość :mrgreen: Szczegóły wkrótce, a tymczasem napiszę jeszcze że pięknie było!
Dzięki Soro za logistykę trasy, pomysł i oczywiście towarzystwo :-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#26
skolioza pisze:Ten Jezus Chrystus to ty Skolioza :!: :?: :shock:
ten?
Obrazek

Nie, mnie pomników ludziska nie stawiają :-P

@Gerwazy - żebyś wiedział.... siedzimy z Dominikiem wieczorkiem po pierwszym dniu przed namiotem i gawędzimy:
- wiesz co, ale jak by nas zatrzymali, że to jednak poligon a nas nie powinno tam być, to chyba najpierw by nas zawinęli a dopiero później słuchali tłumaczeń że nie złamaliśmy zakazu, ze nie był tabliczek ani wartowni...
- no... też się obawiałem że nas zawinął za szpiegostwo
:mrgreen:
bo w drugi dzień byliśmy już na full legalu, wpuszczeni przez dwóch wartowników - więc spiny nie było ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#27
skolioza pisze:
skolioza pisze:Ten Jezus Chrystus to ty Skolioza :!: :?: :shock:
ten?
Chodziło mi o użytkownika roweru - długiego , chudego z masą kłaków na głowie oraz pokaźną brodą 8-)

#28
hit00r II pisze:długiego , chudego z masą kłaków na głowie oraz pokaźną brodą
wysoki nigdy nie byłem, chudy nie jestem już dawno, włosy już przerzedzone nieco, a brodę golę regularnie raz na 4-5 miesięcy (teraz nie mam np) :-P
Ale w sumie - obaj z Sorem ani niscy, ani grubi nie jesteśmy, kłaki na głowach i japach mamy - więc tak jeden sz tych dwóch pasujących do opisu to ja :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2018-04-12, 12:18 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#29
skolioza pisze:
hit00r II pisze:długiego , chudego z masą kłaków na głowie oraz pokaźną brodą
wysoki nigdy nie byłem, chudy nie jestem już dawno, włosy już przerzedzone nieco, a brodę golę regularnie raz na 4-5 miesięcy (teraz nie mam np) :-P
Taa, chudy nie jesteś:)
Lodzermensch