#31
Ekstra wyglądają, aż szkoda używać :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#32
Szkoda ale musiałem wypróbować) Jest mała szansa na drugi komplet. Najgorsze jest to że fajnie się na nich śmiga) W porównaniu do tego co miałem poprzednio przyczepność na mokrym idealna a i waga super bo 540g/szt.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#33
Weź wypoleruj ten mostek bo nie wygląda najlepiej :-/
To jest 5 minut roboty pastą a efekt robi wielką różnicę.
Kiedy ruszasz zad do mnie :lol: :?:

#34
hit00r II, Te Twoje koła mnie zastanawiaja....ceramiczne. Mam klocki fajne do ceramiki hehe.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#35
Retromen pisze:hit00r II, Te Twoje koła mnie zastanawiaja....ceramiczne. Mam klocki fajne do ceramiki hehe.
Wpadniesz - pomacasz , pokręcisz i może się dogadamy :-)
Na razie ładnie wyglądają w Orbei.
Ostatnio centrowałem i się mocno zdziwiłem że w przednim kole co 3 nypel był zapieczony na maxa pomimo że koło było proste.
4 razy Brunox i udało się ładnie wyprowadzić :-D
Jak chcesz to możesz się zastanowić nad Crossmax'ami , wtedy to był by lans ;-)

#36
O lans to mi nie chodzi. Ja potrzebuje koła do jazdy bo moje Mavicki 117 troche mocno nuż wytarte...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#38
Wysoki gesty bieżnik robi swoje.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#40
super te opony!
już wspominałem w innym temacie że świetnie mi się jeździło po błockach na współczesnych mythosach xc, ale że mają tak stylowego starszego brata nie wiedziałem !

#42
Nareszcie nie-retro mostek wyleciał z DB i na jego miejsce do kompletu z kierownicą Ritchey wylądował taki oto mostek oraz gripy ODI.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20180311-214148.png