#2431
polonezGLE pisze:nie sądziłem, że jeszcze ktoś tam zagląda :)
Z wypiekami ;-)
polonezGLE pisze:Od pewnego czasu pochłonął świat filmu kolejowego
Cos wiecej, troche sie interesuje :-)

#2433
:shock: :-> obiecuję poprawę, "nożnie" odwiedziłem parę miejsc wartych rowerowego pokazania....
2ass- kanał na yt "stan nieustalony", głównie kolej, trochę nagrań z imprez militarnych (lotnictwo). Klikam z telefonu więc linkowania nie ogarniam :-?
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#2435
Bart widzę, że postanowiłeś tak jak ja odpowiedzieć sobie na jedno zaebiście ale to zaebiście ważne pytanie-czyżby w lasku już sucho ... ?
Jako, że pirometr wybił u mnie dzisiaj dokładnie tyle :arrow:

Obrazek


Również postanowiłem sprawdzić zaprzedać duszę diabłu, poświęcić niedzielne nabożeństwo u ks. Maksymialiana i sprawdzić czyżby to już ...

Tak to wyglądało po jakichś 15m wjechania do lasu :arrow:

Obrazek


... a tak jak dotarłem na jedną, jedyną u nas czynną strzelnicę sportową :arrow:

Obrazek


Pech chciał, że ćwiczenia/zawody odbywają się tutaj zazwyczaj w soboty/niedziele, więc musiałem się ulatniać dość chyżym krokiem co jak pewnie każdy kto dzisiaj miał okazję popylać po lesie wie nie jest wcale takie łatwe. Oczywiście ma to swoje uroki jak np. spojrzenia ludzi, których musisz minąć w drodze do domu ale generalnie jeszcze raczej mordęga. nakręciłem 26 km po tym błotku ale przyjemności czyli z górki po suchych liściach było może z 5.
Swoją drogą strzelnicę, powinni kojarzyć startujący w maratonach kresowych, ponieważ część trasy jest ulokowana 200-300m obok.
Ostatnio zmieniony 2018-03-11, 22:48 przez cocolino, łącznie zmieniany 1 raz.

#2442
YvesMoi, Trochę Cię awarie prześladują.)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#2444
Tak z ciekawości co to był za łańcuch?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#2453
dzisiaj też udało się pojeździć pogoda wietrzna ale około 11 stopni pykło 52 km pojechałem moim poczciwym POISON z 2008 roku dałem mu sztywniaka z mosso i kurde chyba moja prawa klamka nie wytrzymała wstrząsów bo pierścień w klamce wypadł razem z podkładką :shock: chyba musiałem go źle założyć na szczęście płyn całkiem nie uciekł choć zauważyłem że klamki raczej pójdą na wymianę bo lewa też cieknie ;-)
https://photos.app.goo.gl/dpl1GaVpB8V0rFHu2

#2454
czajnikmtb pisze: musiałem go źle założyć na szczęście płyn całkiem nie uciekł choć zauważyłem że klamki raczej pójdą na wymianę bo lewa też cieknie ;-)
Yyyh ty psuju ty paskudny ... jak można było tak załatwić XTR'a :roll:

#2456
Dzisiaj korzystając z bardzo sprzyjającej pogody postanowiłem w końcu wypróbować Marina :->
Wszystko działa idealnie i pomimo totalnego zapasienia i braku jakiejkolwiek kondycji zrobiłem po górkach 63 km w nieco ponad 2,5 godziny.
Krajobrazy piękne a zapadłe wiochy tworzą niezapomniany klimat.
Jednak kiedy się na to patrzy to aż żal bierze że to się znajduje w Polsce bo nasza dzicz wszystko zniszczy ato czego nie może ukraść stoi i niszczeje :evil:
Załączniki
Zdjęcie0098.jpg
Zdjęcie0097.jpg
Zdjęcie0095.jpg
Zdjęcie0096.jpg
Zdjęcie0081.jpg
Zdjęcie0080.jpg