#272
Na Szwajcarskiej.Euro bike w czerwonej torebce.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#273
GT nadal ma się dobrze. Założyłem mu sztyce xt. Rower został moim ulubionym pojazdem od jazdy w kazdych warunkach.Od pazdziernika miałem zajawke na jazdę nocną po miescie i okolicach i wyszlo do tej pory przez 4 miesiące 2.5tys km) Zdjąłem tylko osprzet xt i założyłem stxa.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20171215_203057-3984x2241.jpg
20180126_182345-3984x2241.jpg

#274
Ale ... SYF :-/
Czysta frajda jeździć w takich warunkach.
A później się dziwita że coś jest zapieczone albo zardzewiało na amen.
W takich warunkach używa się tylko i wyłącznie sztrucli.
Takich , których nie szkoda i gdzie napęd i tak jest do wywalenia.

#275
Po kazdej takiej jezdzie piore ciuchy i czyszcze oraz smaruje cały rower(piasty i stery raz na miesiąc). Jazdy około 1.5godziny, mycia dwa razy tyle. Od pazdziernika mialem w firmie wolne wiec robiłem wsumie tylko to. Łańcuch wymieniłem 3 razy hg 71.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#276
Retromen pisze:Po kazdej takiej jezdzie piore ciuchy i czyszcze oraz smaruje cały rower(piasty i stery raz na miesiąc). Jazdy około 1.5godziny, mycia dwa razy tyle. Od pazdziernika mialem w firmie wolne wiec robiłem wsumie tylko to. Łańcuch wymieniłem 3 razy hg 71.
To ZAJEBIŚCIE praktyczne podejście :->
Jak się zrobi ciepło to od razu dawaj na błotne maratony - będziesz miał to co lubisz :lol:
Polecam również zawody MMA w błocie , możesz się zapisać do jakiejś amatorskiej ligi 8-)

#277
Nie moge sie doczekac pierwszych oznak wiosny. Mtb pojdzie teoche w odstawke i szosą panie przed siebie)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#278
hit00r II pisze:
Retromen pisze:Po kazdej takiej jezdzie piore ciuchy i czyszcze oraz smaruje cały rower(piasty i stery raz na miesiąc). Jazdy około 1.5godziny, mycia dwa razy tyle. Od pazdziernika mialem w firmie wolne wiec robiłem wsumie tylko to. Łańcuch wymieniłem 3 razy hg 71.
To ZAJEBIŚCIE praktyczne podejście :->
Jak się zrobi ciepło to od razu dawaj na błotne maratony - będziesz miał to co lubisz :lol:
Polecam również zawody MMA w błocie , możesz się zapisać do jakiejś amatorskiej ligi 8-)
Retromen, brawo nareszcie rowerzysta a nie pierdoła co robi podjazdy fulem Dh albo FR po asfalcie, jesteś wpisany do klubu brudasów.
Tyraj w błocie ile chcesz to piękna i wspaniała sprawa, bo to lubią prawdziwe chłopy a nie pussies.

Jak błoto wciska się pod okulary, jak pijesz z bidonu i piach trzeszczy w zębach to jest to do czego jest stworzony rower mtb.

A jazda jest wtedy jak dojeżdżamy do końca i nie ma siły nawet puścić bąka, co oznacza że nam zatkało błoto nawet d....

Sie podjarałem tą fotką i jutro jadę na przłęajke w las albo w ulubione wąwozy hahahah
www.velotech.pl

#279
Piotr, Mi błoto poprostu nie przeszkadza w jezdzie
W sumie lubie jezdzic jak lekko pada deszcz ,po lesie. Fajne powietrze wtedy.
Mam znajomych co zima na trenazerze smigaja dla mnie to porazka wytrzymalem 3 minuty). Kupilem jakas lampke na przod 2tys lumenow to fajny klimat wieczorami a kilometry jakby szybciej ubywają)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20180121_132649-3984x2241.jpg
20171220_184207-3984x2241.jpg
20171204_190541-3984x2241.jpg
20171129_190709_001-3984x2241.jpg

#282
mam taką samą lampkę do przodu jak Ty jest mega mocna na pierwszym poziomie wystarczy jeździć a i tak świeci jak szalona problemem są sztywne kable jak jest zimno mnie się już połamały przy wejściu do lampy i do akumulatora trzeba będzie przelutować :-o

#283
Piotr pisze: Retromen, brawo nareszcie rowerzysta a nie pierdoła co robi podjazdy fulem Dh albo FR po asfalcie
Najpierw podjedź ten podjazd Fullem do DH na jeden raz to będziesz mógł napisać że ktoś jest pierdołą 8-)
Zapewne nie dał byś rady ujechać nawet połowy bez zsiadania z roweru.
A później zwiózł byś się stamtąd ledwie 60 km/h bojąc się o własne życie :roll:
No ale tak to już jest że ci którzy NIE BYLI lubią się na ten temat wypowiadać :-)
Cieszy mnie jednak że wciąż o mnie pamiętasz :lol:

#284
czajnikmtb, Lampka Chińska ale świeci pierwsza klasa. Jak po ciemku przez las jade to na trzecim poziomie widac lepiej jak w dzień) Co do kabli to w mojej nie zauważyłem sztywności nawet na mrozie.
hit00r II, Ten podjazd miażdży i nie wiem czy dałbym rade ale na płaskim po lesie 50 km ze srednia 25km/h daje rade)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#285
Retromen pisze: hit00r II, Ten podjazd miażdży i nie wiem czy dałbym rade ale na płaskim po lesie 50 km ze srednia 25km/h daje rade)
No ale to nie było skierowane pod twoim adresem tylko do SZANOWNEGO Piotra :->
Jak chcesz to się baw w błotnego zawodnika skoro to lubisz.
Mi to nie sprawia frajdy.
Od jesieni do wiosny używam prawie wyłącznie Mongoose'a i to tylko w celach komunikacyjnych a nie dla przyjemności.
To jest podyktowane oszczędnością ( zajechany napęd kończący swój żywot + tanie części i stalowa nie zniszczalna rama ) i zdrowym rozsądkiem 8-)
Nie lubię tyrać moich rodzynków w soli , śniegu i błocie bo to je zabija technicznie i wizualnie :evil:
Załączniki
Obraz 001.jpg

#286
hit00r II, Reklamówki na kierownicy brakuje :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#287
Wrzuciłbym swój rower na całoroczne dojazdy do pracy, ale nie mam żadnego zdjęcia. Boję się je zrobić, matryca aparatu może tego nie znieść. Takich drutopatentów jak tam mam to chyba jeszcze nie było na tym forum :mrgreen:

#289
czajnikmtb pisze:kurde fajny ten bike na miasto reklamówa z biedy na kiere i lans na dzielni :mrgreen:
Obecnie jest trochę wykastrowany z części :->
Ta rama jest na prawdę super , genialnie mi się na niej jeździ.
Przeżyła zderzenie czołowe z samochodem ... ciężka , solidna i nie zniszczalna :mrgreen:
Wiele razy miałem plan żeby ją odstawić na półkę ale zawsze ponownie na niej składałem jakiś rower na ciężkie warunki.

#290
Rower nadal żyje. Dostal amor który miał isc do Ltsa. Geometria zachowana. 63mm skoku pasuje jeszcze do tej starej konstrukcji. Pokombinuje teraz z kolorami. Siodelko by pasowało z czerwonym....to co jest jest brzydkie ale wygodne a rower jezdzi duzo.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20181225_235508-3456x2592.jpg

#292
Raczej mi nie sprzeda) hehe Niedlugo powinny opony od Barta dojechać z bezowym bokiem i czerwonym paskiem. Zobaczymy jak to bedzie sie prezentować.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#293
Opony od Barta w RTS) Całkiem ,calkiem)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20190103_183844-3456x2592.jpg

#294
No i nareszcie jest tak jak chciałem. Wpadł mi w łapy dzisiaj piękny MAG 21(podobno 20 lat leżał w piwnicy) oraz Flite z żółtym bokiem. Doczyszcze siodełko i amor i będzie elegancko :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20190105_212354-2592x3456.jpg
IMG_20190105_212339-3456x2592.jpg

#296
Moj pierwszy MAG 21 ,jestem zaskoczony jak fajnie pracuje ten widelec)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#300
Bylem u goscia osobiscie.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
cron