#31
Retromen pisze: hit00r II, Wstaw znowu zobacze zdjecia.
A co tu jest do oglądania ?
Temat z Wheelerem sobie zobacz - tam są te koła :->

#32
Nie pamietałem jakie masz. Czarne odpadają. Znalazłem na olx srebrne ale rocznikowo nie bardzo raczej...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20180131-223653.png

#33
Zakładaj... kij z rocznikiem :) Gorzej, że to są ceramiczne obręcze i te Twoje nowe klocki mogą nie za bardzo działać z tym...
Załączniki
Rhygin.jpg
Tutaj to dopiero ktoś namieszał tymi kołami z rocznikiem...

#35
Doman sam kiedys namieszałem w moim rts)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
FB_IMG_1517437280411.jpg

#37
Tylne koło szybko pękło i po kłopocie. Hehe
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#38
Retromen pisze:focker, e tam też czerwone :oops:
Piotr, Wydałem 150 zł z przesyłka za te clarksy nie strasz mnie...)
hit00r II, Wstaw znowu zobacze zdjecia.
Baradine kosztują chyba coś koło 20 zł para , brawo Jasiu zaszalałeś, conajmniej 4 pizze poszły się w .... . . .
www.velotech.pl

#39
Ja tak mam rower kupie tanio a potem dwa razy tyle wpompuje)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#42
Po założeniu opon 2.25 booster jest blisko opony. Raczej nic sie nie stanie chyba że szprycha strzeli to opna rozdarta...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20180201_222339-2241x3984.jpg

#44
Jak sie przyjrzec od góry to jest po równo z kazdej strony. 4mm odstępu. Można jeszcze ewentualnie spiłować booster ale to rzeżba trochę...
Focker udało sie wymienic płyn jak mówiłeś i jest ok. Klamka twarda.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20180201_225235-3984x2241.jpg

#46
Jest zdecydowanie za blisko. To ma szanse obcierać przy naturalnym uginaniu się opony na dziurach czy zakrętach. Albo węższa opona albo spiłuj estetycznie te oczka, bo i tak z nich nie korzystasz.

#47
Po jaką CHOLERĘ opona 2,25 w takim rowerze :!: :?: :shock:
A później się dziwi że coś ociera.
A obcierać będzie przy jeździe , kiedyś też tak miałem.
Mniejszy rozmiar opony i koniec.
Piłowanie adaptera po to żeby wepchnąć idiotycznie grubą oponę jest bez sensu.
Chcesz mieć lochy na obręczach to kup sobie ... FATBAJKA 8-)

#48
DOMAN, Dla spokojniści spiłuje.
hit00r II, Kupilem 2 lata temu za grosze kilka szt tych opon i musze je wykorzystać. Poza tym najlepiej mi sie na nich jezdzi. Tam gdzie najczesciej smigam jest sporo miekkiego piachu. Przy tym rowerze napompowane do 1.8 Atm sprawią uczucie poruszania sie poduszkowcem)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#49
No i miejsca sporo. Nie lubie poprawiać fabryki ale nie było wyjscia nawet 2.1 mialy mało miejsca...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20180202_224415-2241x3984.jpg

#51
qsik, Dobrze wiedzieć. Jakoś mi lżej na sercu hehe.
Inne ustawienie tych hamulcy w moim rowerze nie wchodzi w grę wiec taki skalp ma sens. Inaczej jak bym chciał przełożyć te hamulce do weższej ramy ,ale nie bedzie takiej potrzeby.
Obecnie czekam za amortyzatorami z serwisu pewnie jeszcze z swa tygodnie. Potem sprawdze co i jak.
Zastanawiam sie nad innym siodełkiem takim bardziej enduro...jakieś propozycje?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#52
Enduro to z latami produkcji tego roweru ma mało wspólnego, więc jeśli ci zależy na roczniku to zamiast jakiegoś nowożytnego i często w enduro używanego np. WTB, możesz założyć flite gel flow 🙂

#53
hit00r II pisze:Po jaką CHOLERĘ opona 2,25 w takim rowerze :!: :?: :shock:
A później się dziwi że coś ociera.
A obcierać będzie przy jeździe , kiedyś też tak miałem.
Mniejszy rozmiar opony i koniec.
Piłowanie adaptera po to żeby wepchnąć idiotycznie grubą oponę jest bez sensu.
Chcesz mieć lochy na obręczach to kup sobie ... FATBAJKA 8-)
Z tego co pamiętam to pokazywałeś swój rower z zza grubymi oponami chyba że się mylę i przyganiał kocił garnkowi będzie słusznym stwierdzeniem ?.
www.velotech.pl

#54
DOMAN, Jednak ma coś wspólnego z enduro;) patrz napis na kierownicy). Jakieś masywniejsze poprostu noż to co mam by lepiej zagrało.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20180203-221800-1080x1920.png

#55
:lol: dobre 😂 Hahaha hard enduro handlebar. Generalnie to twoje slk ma szerokość 131 i jest twarde, flite jest szerszy (145) tylko, że decha straszna, i dlatego polecam ci wersję gel, bo mimo, że też nie jest jakaś miękka to zupełnie inaczej amortyzuje, jest przyjemnie sprężysta. Ja mam w swoim fullu slr gel flow i jest świetne. Nie wyobrażam sobie innego siodła w mtb. Z tym, że ja preferuję wąskie siodła, moje ma 131 szerokości.

#56
W DB mam flite titanium i jest wygodne mega. Ja zresztą nie mam wielkich wymagan co do siodełek. Prawie kazde mi pasuje w szosie też. Tutaj myślałem poprostu o czymś co wizualnie bardziej podejdzie.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#58
Magury pasuja elegancko. Rocznikowo też bo 1999r. Wendlerów nie widzialem nigdy na żywo a opinie rózne.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#59
Z magurami jest idealnie, wiadomo. O wendlerach pomyślałem tylko dlatego że ten rower jest "dziwakiem" w pewnym sensie, no i dziwaczne hamulce dobrze by się tam wkomponowały moim zdaniem. Co do skuteczności wendlerów to wyczytałem tyle że były skuteczne i użytkownicy chwalili je sobie. Tak czy siak, rower jak dla mnie pierwsza liga ;)

#60
K2 jest dziwny to fakt. Zastanawiam sie dlaczego zaprzestano produkcji podobnych rozwiązan przedniego zawieszenia. Elektronika też widocznie sie nie sprawdziła. Taki protoplasta braina;)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
cron