Cannondale R900 1993r.

#1
Witam. Od dłuższego czasu planowałem zakup kolejnego pojazdu. Trafiło się ślepej kurze jajko) Stan praktycznie nówka, oryginalne naklejki zabezpieczające na osprzęcie, wszystkie części jak w katalogu z 1993r. Shimano 600 tricolor. Waga bez pedałów 8,7kg. Nie ma co robić przy tym rowerze...Dzisiaj słońce na horyzoncie więc kilkadziesiąt km nabije na licznik)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
DSC_0117_00001.jpg
DSC_0108_00001.jpg
DSC_0122_00001.jpg
DSC_0111_00001.jpg
DSC_0104_00001.jpg
DSC_0103_00001.jpg
DSC_0128_00001.jpg

#8
Dzieki za miłe słowa) Mam dylemat czy zostawic ten rower w spokoju czy używać systematycznie. Jezdzi sie bajeczne. Czuć fajny klimat. ..a to lubię najbardziej.
Co do zmian to coś tam jednak sie znajdzie. Pedały looka czerwone sa stylowe ale mega ciężkie 460g komplet :shock: i wymagają starych bloków. Nie mam pojecia na co je zmienić żeby pasowało do reszty. Najlepiej look keo jakiś bo mam buty z tymi blokami...
Drugi temat to owijka. Ta co jest teraz jest hmmm... brzydka. Zwykła pianka czarna.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#9
Owijka? CZERWONA!

A rower niesamowity, ta grupa 600 to mi się śniła będzie chyba. Te wspaniały grafitowy kolor hamulców, mój brat miał takie single pivot, jak to cudownie nie hamowało! :)

#11
Owijka zostanie na razie czarna. Kilka fotek zoom)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
DSC_0131_00001.jpg
DSC_0139_00001.jpg
DSC_0144_00001.jpg
DSC_0150_00001.jpg
DSC_0153_00001.jpg
DSC_0155_00001.jpg
DSC_0157_00001.jpg
DSC_0159_00001.jpg
DSC_0156_00001.jpg
DSC_0151_00001.jpg

#12
Tu nic nie należy zmieniać bo każda zmiana będzie psuciem. I na pewno pedały powinny zostać. Najwyżej opony coby guma jędrna była i trzymała się asfaltu na wirażu należycie. Nic wincy

#13
Gerwazy pisze:Tu nic nie należy zmieniać bo każda zmiana będzie psuciem. I na pewno pedały powinny zostać. Najwyżej opony coby guma jędrna była i trzymała się asfaltu na wirażu należycie. Nic wincy
Howgh
Lodzermensch

#15
Dotarły nowe buty z epoki. Nie lubie ustawiac bloków....
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20180104_151102-2656x1494.jpg

#17
Ten rower na pewno nie był odnawiany :!: (nie żebyś się czepiał ) Miałem sporo canonów z początku lat 90tych i tam lakier praktycznie paznokciem można był zdrapywać :roll: Jak na niego patrzę to mam wrażenie , że jest prochem pomalowany :lol: Co nie zmienia faktu , że sprzęt bajka

#18
Pedały system Look Keo, ja np używam HT i Exustarów i są super, poza tym tańsze niż Look i chłopaki w moim teamie też mają niektórzy takle, waga ok 210 g para!
Owijke załóż sobie PRO żelową, są też bardzo dobre, we wszystkich szoskach takie pozakładałem, wygodne , miętkie i tutaj tylko czarna pasuje.
www.velotech.pl

#19
sztopi17 pisze:Ten rower na pewno nie był odnawiany :!: (nie żebyś się czepiał ) Miałem sporo canonów z początku lat 90tych i tam lakier praktycznie paznokciem można był zdrapywać :roll: Jak na niego patrzę to mam wrażenie , że jest prochem pomalowany :lol: Co nie zmienia faktu , że sprzęt bajka
Znaczy piszesz że był czy nie był odnawiany?
Lodzermensch

#20
corrado1111 pisze:
sztopi17 pisze:Ten rower na pewno nie był odnawiany :!: (nie żebyś się czepiał ) Miałem sporo canonów z początku lat 90tych i tam lakier praktycznie paznokciem można był zdrapywać :roll: Jak na niego patrzę to mam wrażenie , że jest prochem pomalowany :lol: Co nie zmienia faktu , że sprzęt bajka
Znaczy piszesz że był czy nie był odnawiany?
Pigwe zlewam w butelki i pomyliłem :?: z :!: wiesz jak jest

#21
sztopi17 pisze:
corrado1111 pisze:
sztopi17 pisze:Ten rower na pewno nie był odnawiany :!: (nie żebyś się czepiał ) Miałem sporo canonów z początku lat 90tych i tam lakier praktycznie paznokciem można był zdrapywać :roll: Jak na niego patrzę to mam wrażenie , że jest prochem pomalowany :lol: Co nie zmienia faktu , że sprzęt bajka
Znaczy piszesz że był czy nie był odnawiany?
Pigwe zlewam w butelki i pomyliłem :?: z :!: wiesz jak jest
No ja tez nie przy kawie siedzę i teraz już nie wiem co miałeś na myśli. Napisz jasno jak na wieczór.
Lodzermensch

#22
Dobra od początku . Miałem sporo canoanów z początku lat 90tych. Na wszystkich utleniało się aluminium przez co lakier odchodził pod paznokciem (jeden m2000 był prawie NOS , a i tak miejscami lakier odpadał). Ten jest taki pikny , że aż nie chce mi się wierzyć , że to oryginalny lakier. Co nie zmienia faktu , że rower bardzo bardzo mi się podoba :) lepiej ?

#23
sztopi17 pisze:Dobra od początku . Miałem sporo canoanów z początku lat 90tych. Na wszystkich utleniało się aluminium przez co lakier odchodził pod paznokciem (jeden m2000 był prawie NOS , a i tak miejscami lakier odpadał). Ten jest taki pikny , że aż nie chce mi się wierzyć , że to oryginalny lakier. Co nie zmienia faktu , że rower bardzo bardzo mi się podoba :) lepiej ?
Lepiej, teraz już rozumiem. Ja znów miałem ze dwie sztuki Cannondale i były jak nowe jak ten, zero utleniania, chyba to zależy gdzie były przechowywane. Ale faktycznie większość puchnie od patrzenia.
Lodzermensch

#24
U mnie są purchle przy przelotkach pancerzy. Robić coś z tym? Nie chciałbym żeby się te przelotki pourywały albo żeby dziury się w ramie zrobiły.

#25
DOMAN pisze:U mnie są purchle przy przelotkach pancerzy. Robić coś z tym? Nie chciałbym żeby się te przelotki pourywały albo żeby dziury się w ramie zrobiły.
To tylko lakier, samo alu jest ok. Brzydko wygląda i tyle.
Lodzermensch

#26
Przez pierwsze dni jak go kupiłem szukałem czegoś żeby móc się przyczepić ale nie znalazłem do tej pory) Lakier jest idealny ale faktycznie nie jest pierwszej jakości. Cienka warstwa jest jego) Rower przyjechał z Holandi gdzie podobno stał pod kocem w garażu.
Piotr, Pedały zostawie te co są czyli w systemie delta kloce po 220g sztuka :shock: Owijka też zostaje bo ma swój urok)
Jedno wam jeszcze napisze rower przenosi w czasie do 1993roku)
Na spodzie ramy jest taka naklejka ale nie wiem co oznacza.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20180104_212021-1494x2656.jpg

#28
Na ile km wystarczą 3 kasety hg90 :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20180128_213221-2241x3984.jpg

#30
Gorzej trafić łańcuch hg 91....
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
cron